Poważne problemy kolan, z którymi zmaga się Ronaldo
pixabay.com/gunthersimmermacher
Autor Barbara Bujar - 5 Lipca 2020

Cristiano Ronaldo ma poważne problemy ze zdrowiem. Z każdym dniem jest coraz gorzej

Ronaldo to jeden z najbardziej znanych sportowców na świecie. Do niedawna nikt nie wiedział o jego problemach zdrowotnych. Okazuje się, że Portugalczyk od sześciu lat zmaga się z poważnym schorzeniem kolan. Jego stan z dnia na dzień się pogarsza. Mimo to, sportowiec kontynuuje karierę.

Cristiano Ronaldo jest piłkarzem, którego na świecie zna chyba każdy. Jego kariera, podczas której Portugalczyk osiągnął niezliczoną ilość sukcesów, imponuje większości fanów piłki nożnej na całym świecie. Rozwój sportowy piłkarza rozpoczął się wiele lat temu. W tym czasie udało mu się być zawodnikiem takich klubów jak Manchester United czy Real Madryt.

Obecnie Ronaldo gra w barwach Juventusu Turyn i w dalszym ciągu walczy z Lionelem Messim o tytuł najlepszego piłkarza świata. W ostatnim czasie na jaw wyszły szokujące fakty dotyczące zdrowia sportowca. Okazało się, że od lat zmaga się on z poważną chorobą kolan.

Tragiczny wypadek kolejowy. 8-latek zginął pod kołami pociąguTragiczny wypadek kolejowy. 8-latek zginął pod kołami pociąguCzytaj dalej

Cristiano Ronaldo cierpi na poważną chorobę kolan. Nikt jeszcze nie wymyślił na nią lekarstwa

O tym, że Cristiano Ronaldo jest chory, informuje onet.pl, który powołuje się na zagraniczne portale sportbible.com oraz La Liga Frauds. Media przekazują, że dolegliwość została zdiagnozowana u piłkarza już w 2014 roku i do tej pory nie wymyślono na nią lekarstwa. Według doniesień z dnia na dzień powoduje ona pogarszanie się stanu zdrowia mężczyzny, co prawdopodobnie mogło być powodem zmiany jego pozycji na boisku. Jakiś czas temu Ronaldo przeniósł się bowiem ze skrzydła na środek ataku.

Kontuzja kolana, która zaatakowała portugalskiego sportowca, ma związek ze ścięgnami, a jej stan z dnia na dzień ulega pogorszeniu. Jej przebieg powoduje ból rzepki, a także prowadzi do obrzęku i sztywności kolana. Obecność schorzenia stwarza zagrożenie dla zdrowia piłkarza, szczególnie podczas treningów i meczów, kiedy jego kolana są obciążone.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy raka jelita grubego. Szybkie rozpoznania zwiększa szanse na wyleczenie

2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

Choroba, z którą zmaga się Ronaldo jest niebezpieczna, jednak do tej pory nie wynaleziono na nią lekarstwa. Mimo świadomości swojego stanu zdrowia, Portugalczyk kontynuuje swoją karierę i od 6 lat próbuje oswoić się z problemem. Zwyrodnienia kolan nie można jednak lekceważyć. Z tego powodu coraz częściej mówi się o tym, że kiedy dolegliwość mocno osłabi stawy mężczyzny, może stać się ona powodem zakończenia przez niego kariery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kłęby dymu na S8. Co tam się stało?
  2. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo

Następny artykuł