Przez tydzień piła sok z selera. Pierwsze efekty zauważyła już drugiego dnia

Seler: wpływ soku
fot. pixabay.com/pasja1000
Autor Karol Zaborowski03.08.2020

Seler naciowy zazwyczaj jest używany przez nas jako składnik zupy lub element sałatki. Jednak rzadko stanowi on główną część dania, przez co jego smak, jak i korzyści, jakie ze sobą niesie, mogą nam umknąć. Dziennikarka postanowiła na własnej skórze przekonać się, jak wpłynie na nią codzienne picie soku z tego warzywa.

Seler naciowy, choć wygląda raczej niepozornie, jest prawdziwą bombą witaminową. Znajdziemy w nim witaminę E, C, A, witaminy z grupy B, przeciwutleniacze i kwas foliowy. Wszystkie te składniki poprawiają funkcjonowanie naszego organizmu, przez co seler bez wątpienia zasługuje na naszą uwagę.

Jednak dziennikarka Brittany Natale chciała się przekonać na własnej skórze, jak dokładniej wpłynie na nią codzienne picie soku z selera. Kobieta każdego dnia kupowała świeże łodygi, z których przygotowywała napój. Sok wypijała zawsze przed snem, a pierwsze rezultaty pojawiły się naprawdę szybko.

Polacy masowo kombinują zwolnienia z obowiązku noszenia maseczek. Jest ostra reakcja SzumowskiegoPolacy masowo kombinują zwolnienia z obowiązku noszenia maseczek. Jest ostra reakcja SzumowskiegoCzytaj dalej

Seler na sen i nie tylko

Pierwszym pozytywnym efektem picia soku z selera okazał się brak wzdęć. Jak podaje portal medonet.pl, Brittany mimo prowadzenia zdrowego trybu życia, miała z nimi poważny problem. Bywały dni, kiedy nawet po podniesieniu się z łóżka jej brzuch napompowany był niczym balon, ale po rozpoczęciu swojego eksperymentu, zauważyła, że wstydliwy problem po prostu zniknął.

Kolejnym plusem wynikającym z picia soku z selera była poprawa jakości snu. Kobieta wcześniej miała niezwykle lekki sen i nawet niewielki hałas mógł sprawić, że się wybudziła. Natomiast w trakcie tygodniowego badania zauważyła, że śpi dłużej i nie budzi się już w nocy tak często.

Brittany dosyć sceptycznie podchodziła do całego eksperymentu. Obawiała się także, że intensywny smak napoju przygotowanego z selera sprawi, iż często będzie się jej chciało pić. Ku jej zdziwieniu silniejsze pragnienie się nie pojawiło, a wręcz jej organizm był jeszcze lepiej nawodniony.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
2.Zaskakujące zastosowanie soku z ziemniaka. Fenomenalne efekty, które można dzięki niemu zyskać, przechodzą ludzkie pojęcie
3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

Choć jej eksperyment trwał tylko tydzień, to dziennikarka znacząco odczuła jego skutki. Oczywiście nie u każdego mogą się one pojawić równie szybko czy też z podobną siłą, ale bez wątpienia nie zaszkodzi korzystać z dobroci, które daje nam natura.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. PKO BP ostrzega przed oszustami. Klienci otrzymują fałszywe maile, można stracić pieniądze
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Ślub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęcia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł