Ślub: doszło do prawdziwej tragedii
fot. pixabay.com/ericaa1215
Autor Karol Zaborowski - 8 Sierpnia 2020

Najpiękniejszy dzień w życiu zmienił się w koszmar. Panna młoda zmarła tuż przed swoim ślubem

Ślub dla wielu osób jest najważniejszym dniem w całym życiu. Same przygotowania do ceremonii mogą trwać długie miesiące, aby wszystko przebiegało tak, jak zostało zaplanowane. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planami, a niektórych sytuacji nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Ślub 30-letniej Jessici miał być jak z bajki. Ona ubrana w przepiękną suknię stojąc przed ołtarzem, miała przysiąść miłość i wierność swojemu ukochanemu. Wszystko było już dopięte na ostatni guzik, a sama Jessica wraz ze swoją kuzynką jechały już do kościoła.

Na miejscu był już pan młody 31-letni Flavio Goncalev. Kiedy mężczyzna stał przed ołtarzem, nagle do kościoła wbiegła kuzynka Jessici, krzycząc, że panna młoda zemdlała. Okazało się, że jeszcze w czasie drogi 30-latka odczuwała silne zawroty głowy i ból szyi. Jessica sądziła, że to przez stres. Niestety była w poważnym błędzie.

Kobieta była przekonana, że dziwny ślad na jej dekolcie jest rozstępem. Prawda okazała się jednak znacznie poważniejszaKobieta była przekonana, że dziwny ślad na jej dekolcie jest rozstępem. Prawda okazała się jednak znacznie poważniejszaCzytaj dalej

Ślub zakończył się tragedią

Flavio widząc co dzieje się z jego ukochaną, od razu wiedział co robić. Jak podaje portal popularne.pl, mężczyzna od lat pracował jako strażak, więc znał się na pierwszej pomocy. Kiedy Jessice udało się przetransportować do szpitala, lekarze nie mieli dla niej dobrych wieści.

Okazało się, że życie 30-latki jest poważnie zagrożone. Lekarze wykryli u niej udar mózgu spowodowany stanem przedrzucawkowym i rozległe krwawienie wewnętrzne. Kolejny problem stanowił fakt, że Jessica była w tym czasie w ciąży, a dokładniej w 6 miesiącu.

Aby uratować życie 30-latki i jej jeszcze nienarodzonego dziecka niezbędny był skomplikowany zabieg. Niestety w jego trakcie doszło do najgorszego. Serce Jessici przestało bić, a lekarze stwierdzili śmierć mózgu. Jednak udało się uratować jej małą córeczkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów
2. Sanepid kontroluje od rana w całej Polsce, do ciebie też mogą zapukać. W kilku miejscach kontrolerów jest więcej

Ze względu na wcześniejsze zakończenie ciąży dziecko zostało zabrane na oddział intensywnej terapii, gdzie spędziła jeszcze kilka tygodni. Teraz Sophia jest prawdziwym oczkiem w głowie swojego taty.

- Jessica była radosną osobą, która kochała życie. Tak bardzo nie mogłem się doczekać aż zostanę jej mężem i ojcem naszej córki. Będę silny i nie dam się pokonać przeciwnościom losu. Miłość mojego życia nauczyła mnie, jak traktować kobiety i szanować je, więc wiem, jak zająć się maleńką Sophią - wyznał Flavio.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wąż grasuje po warszawskim osiedlu. Rada osiedla ostrzega, uważajcie
  2. Ogromna radość w rodzinie Kwaśniewskich. Najnowsze doniesienia o córce pary i jej mężu mogą przynieść ulgę
  3. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy
  4. Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis
  5. Kiedy czeka nas prawdziwe nasilenie epidemii? Niepokojące słowa prezesa PAN
  6. Wnuczek zafundował 87-letniej babci makijaż, który odmłodził ją o kilkadziesiąt lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł