Tragiczny finał wesela. Nie żyje panna młoda, zginęła na skutek fatalnej pomyłki

Panna młoda zginęła podczas własnego wesela
pixabay.com/ericaa1215
Autor Barbara Bujar14.07.2020

Ślub miał być najpiękniejszym dniem ich w życiu. Niestety, zakończył się tragedią. W wyniku fatalnej pomyłki 25-letnia panna młoda zmarła podczas własnego wesela. Rosyjska policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kobiety. Rodzina oskarża kucharzy, którzy byli odpowiedzialni za przygotowanie uroczystego poczęstunku.

Ślub to dzień, na który z niecierpliwością czekają wszystkie zaręczone pary. Po uroczystym zawarciu małżeństwa większość z nich organizuje zabawę weselną, podczas której towarzyszy im rodzina, przyjaciele i pozostałe bliskie osoby.

Organizacja wydarzenia wymaga od przyszłych małżonków niesamowitego zaangażowania i precyzji. 25-letnia Aleksandra Erochowa i jej narzeczony właśnie tak potraktowali swój ślub. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, kobieta poinformowała nawet kucharzy o swojej alergii i poprosiła o uwzględnienie jej w trakcie przygotowywania weselnego poczęstunku. Niestety, w wyniku fatalnej pomyłki, prośba przyszłej panny młodej nie została spełniona.

Media obiegły smutne wieści. Policja odnalazła ciało młodej aktorkiMedia obiegły smutne wieści. Policja odnalazła ciało młodej aktorkiCzytaj dalej

Ślub zakończył się tragedią 25-letnia panna młoda zmarła po zjedzeniu ciasta

Jak informuje portal o2.pl, Aleksandra Erochowa była uczulona na orzechy. Wiedziała, że zawierający je posiłek, może stanowić dla niej śmiertelne zagrożenie. Aby czuć się bezpiecznie podczas własnego wesela, poprosiła kucharzy, aby zastosowali się do jej silnej alergii i nie podawali nieczego, co mogłoby zawierać nawet śladowe ilości orzechów. Ten fakt potwierdza rodzina kobiety, która po jej śmierci oskarża obsługę sali weselnej o popełnienie ogromnego błędu.

Zabawa weselna trwała w najlepsze, a państwo młodzi świętowali początek nowego rozdziału w swoim życiu. W pewnym momencie 25-latka postanowiła skosztować ciasto, które znajdowało się na stole. Chwilę po zjedzeniu jednego kawałka zaczęła się dusić, a przerażeni goście ruszyli jej z pomocą. Stan kobiety z każdą chwilą się pogarszał, dlatego obecni na sali wezwali karetkę pogotowia. Kiedy ratownicy pojawili się na miejscu, kobieta wymagała już przeprowadzenia reanimacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje legendarny polski aktor

2. Już prawie 60 tys. matek dostało w czerwcu dodatkowe pieniądze. Ma być ich znacznie więcej

Mimo usilnych starań ratowników medycznych, panna młoda zmarła. Szokującą przyczynę zgonu potwierdzili lekarze. Okazało się, że Erochowa doznała wstrząsu anafilaktycznego, który był spowodowany zjedzeniem ciasta z dodatkiem orzechów. Sprawą jej śmierci zajęła się policja, która dokładnie analizuje przebieg wydarzeń i pracę kucharzy z sali weselnej w rosyjskim pałacu Carycyno.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł