Piękny gest pana młodego podczas ślubu
pixabay.com/Pexels
Autor Barbara Bujar - 19 Lipca 2020

W trakcie ślubu miejsce panny młodej zajęła jej siostra. Niezwykły gest pana młodego

Ślub Ashley i Willa był piękną, a jednocześnie nietypową uroczystością. Podczas ceremonii ksiądz poprosił, by miejsce panny młodej na chwilę zajęła jej młodsza siostra. To, co zrobił pan młody, zachwyciło wszystkich zebranych. Mężczyzna chciała, by dziewczyna, która cierpi na zespół Downa, poczuła się wyjątkowo.

Ashley od zawsze marzyła o rodzeństwie. Szczególnie mocno zależało jej na młodszej siostrze. Po wielu latach jej marzenie się spełniło i mama zaszła w ciążę. Kobieta urodziła dziewczynkę, która całej rodzinie przyniosła ogromne szczęście. Mimo problemów zdrowotnych, z którymi mała Hannah zmagała się już od pierwszych dni swojego życia, bliscy zawsze ją wspierali. Starsza siostra na każdym kroku chciała jej pokazać, że jest dla niej bardzo ważna. Jednym z takich momentów był ślub Ashley. Podczas ceremonii to jednak zachowanie jej męża skradło serca wszystkich obecnych.

Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje członek Media obiegła straszna wiadomość. Nie żyje członek "Solidarności Walczącej"Czytaj dalej

To był przepiękny ślub. Pan młody złożył siostrze żony ważną obietnicę

Jak informuje portal webniusy.pl, Hannah urodziła się z zespołem Downa. Dodatkowo lekarze zdiagnozowali u niej cukrzycę. To jednak nie przeszkadzało jej starszej siostrze, dla której dziewczynka stała się najważniejszą osobą na świecie. Ashley starała się poświęcać jej jak najwięcej czasu, bawiła się z nią i zabierała w wiele ciekawych miejsc. Sytuacja nie uległa zmianie nawet wtedy, kiedy kobieta poznała swojego przyszłego męża. Zależało jej, by Hannah została przez niego zaakceptowana i pokochana.

Kolejne marzenie Ashley się spełniło. Will, który stał się miłością jej życia, traktował jej siostrę jak swoją własną. Zaakceptował chorobę dziewczyny i dbał o to, by w jego towarzystwie zawsze czuła się wyjątkowo. Mężczyzna udowodnił to nie tylko na ślubie, ale już podczas zaręczyn. Okazuję się, że Hannah odegrała w nich znaczącą rolę.

Oświadczyny są bardzo ważnym momentem dla każdej pary. Tak było też w przypadku Ashley i Willa. Oprócz tych dwojga kluczową postacią okazała się także Hannah. Kiedy ukochana mężczyzny zgodziła się wyjść za niego za mąż, ten jeszcze raz padł na kolana. Tym razem zwrócił się jednak do jej młodszej siostry i zadał jej bardzo ważne pytanie. Will chciał, by Hannah na zawsze została jego najlepszą przyjaciółką. W bardziej oficjalny sposób powtórzył to podczas ceremonii zaślubin.

Will zadbał o każdy element swojego ślubu z Ashley. Poprosił także księdza, aby po złożeniu przysięgi małżeńskiej, pozwolił na jeszcze jedną obietnicę. Duchowny zgodził się i dniu uroczystości zaprosił Hannah na miejsce swojej siostry. Wtedy dziewczyna po raz kolejny usłyszała pytanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

2. Niemcy masowo wykupują ze sklepów jeden produkt. Hurtownie też już puste

- Czy ty, Hannah, obiecujesz być do końca życia najlepszą przyjaciółką Willa, dbać o niego i śmiać się razem z nim? - zapytał ksiądz

Młodsza siostra panny młodej oczywiście złożyła obietnicę i tym samym stała się najlepszą przyjaciółką Willa. Gest, o który zadbał pan młody, wzruszył wszystkich zaproszonych gości. Najbardziej poruszona była jednak Hannah. Tego dnia mogła czuć się naprawdę wyjątkowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające zachowanie kobiety w autobusie. Wszystko się nagrało [wideo]
  2. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. "Czasami ludzi ponoszą emocje";
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Dotarli do rodziny, która brała udział w programie "Nasz nowy dom". Poznali wszystkie tajemnice

Następny artykuł