Ślub Maryanne i Tommy’ego udowodnił, że miłość zwycięży wszystko
facebook/Maryanne and Tommy
Autor - 20 Maja 2020

Nikt nie wierzył, że może się im udać. Małżeństwo z zespołem Downa jest razem już 25 lat

Ślub Maryanne i Tommy’ego był zdaniem wielu osób złym pomysłem. Zakochani cierpią na zespół Downa, jednak udowodnili, że choroba nie stoi na przeszkodzie szczęśliwego małżeństwa. Para obchodziła niedawno swoją 25 rocznicę ślubu.

Ślub dwojga osób z zespołem Downa niewątpliwie wzbudza wiele emocji. W przypadku Maryanne (49 l.) i Tommy’ego (62 l.) wiele osób nie wierzyło, że para przeżyje razem tak wiele lat.


Mimo choroby para z Wielkiej Brytanii pobrała się w 1995 roku i wciąż jest razem. Niedawno małżeństwo obchodziło 25 rocznicę ślubu. Choć ich związek wzbudzał wiele kontrowersji, para udowodniła, że miłość zwycięży wszystko.

Interia: Seniorom w domach opieki zamiast leczenia na COVID-19 podawana jest morfina. Przerażające doniesieniaInteria: Seniorom w domach opieki zamiast leczenia na COVID-19 podawana jest morfina. Przerażające doniesieniaCzytaj dalej


Ślub Maryanne i Tommy’ego udowodnił, że miłość zwycięży wszystko. Małżeństwo z zespołem Downa jest razem już 25 lat


Związek chorych osób nierzadko wzbudza kontrowersje. Małżeństwo z zespołem Downa pokazuje, że mimo choroby można cieszyć się szczęściem u boku ukochanej osoby.


Małżeństwo Maryanne i Tommy’ego cieszy się 25-leciem pożycia małżeńskiego. Pomimo sporej różnicy wieku i krytyki otoczenia, para pobrała się. Choć nikt nie chciał im dać szansy, Maryanne i Tommy udowodnili, że miłość jest silniejsza niż choroby.


Maryanne ma obecnie 49 lat a Tommy 62. Zakochani pobrali się w 1995 roku jako pierwsza para z zespołem Downa w Wielkiej Brytanii. Różnica wieku im nie przeszkadzała i jak mówią, nie widzą poza sobą świata.


Jak podaje portal popularne.pl, Tommy czekał 18 miesięcy, aby się oświadczyć. Gdy już to zrobił, wokół zaręczyn powstało mnóstwo kontrowersji. Przeciwnicy związku twierdzili, że takie małżeństwo nie ma prawa przetrwać. Jak się okazuje, osoby te nie miały racji, gdyż Maryanne i Tommy są małżeństwem już 25 lat.


- Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża. On jest moim najlepszym przyjacielem. - powiedziała Maryanne podczas wywiadu telewizyjnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Testy trwają. Pierwsze wyniki dotyczące szczepionki są obiecujące

2. Media obiegła przykra wiadomość o śmierci. Biały Dom pogrążony w żałobie


Para odnowiła śluby w 20. rocznicę zawarcia małżeństwa. Uroczystość, w której uczestniczyło 150 osób, miała miejsce w 2014 roku. Małżeństwo każdego roku chętnie obchodzi rocznicę, pokazując światu swoją miłość.


Związek Maryanne i Tommy’ego wzbudzał wiele kontrowersji, jednak mimo to zakochani wciąż są razem. Ich historia przyczyniła się do zawierania wielu kolejnych małżeństw, które przez swoje problemy zdrowotne bądź wady genetyczne były z góry skazywane na porażkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystać
  2. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Minister zdrowia ostrzega, że niewykluczone jest ponowne zamknięcie niektórych usług. Być może już w lipcu

Następny artykuł