ślub nie doszedł do skutku przez chorobę
Fot. pixabay.com
Autor Klaudia Gaicka - 30 Czerwca 2020

Za 2 tygodnie miała brać ślub. Niestety choroba pokrzyżowała plany

Ślub kościelny był spełnieniem marzeń młodej pary. Jednak straszna diagnoza, jaką usłyszała Michelle, pokrzyżowała im plany. Kobieta zmarła, to co pomogło pozbierać się mężczyźnie, zaskoczyło wszystkich. Piękne zdjęcie panny młodej zachwyciło i wzruszyło internautów.

Ślub mógł się odbyć już lata temu, ponieważ para pierwszy raz zeszła się ze sobą w liceum. Niestety, wraz z końcem szkoły, miłość również wydawała się skończona. Jednak los chciał, że para znów się połączyła w późniejszych latach. Oboje byli pewni, że tak naprawdę ich miłość trwała cały czas.

Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działaniaJego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działaniaCzytaj dalej

Ślub był marzeniem tej dwójki

Para zaczęła planować ślub, niestety choroba pokrzyżowała im plany. Michelle usłyszała straszną diagnozę, był to nowotwór. Para wzięła w pośpiechu ślub cywilny, jednak kościelnego już nie udało im się doczekać.

– Po tym, jak się udało, zaplanowaliśmy ślub kościelny, jednak nie mogliśmy go już wziąć… Michelle zmarła na 2 tygodnie przed planowaną datą – czytamy.

Michelle umarła na dwa tygodnie przed planowanym terminem ślubu kościelnego. Jej mąż, John nie mógł się z tym pogodzić. Uważa, że Michelle, była jego miłością życia. Chcąc uczcić jej pamięć, mężczyzna stworzył stronę na Facebooku, na której publikował materiały na ich temat. Opowiedział również o niesamowitym zdjęciu, które odkrył, przeglądając telefon żony.

– To moja żona. W swojej sukni ślubnej. Sukni, w której nigdy jej nie widziałem. Pobraliśmy się jedynie w urzędzie kilka dni przed jej pierwszą planowaną operacją. Zrobiliśmy to, aby jak najszybciej zostać małżeństwem, bo nie wiedzieliśmy, czy przeżyje – zaczął mąż we wpisie.

Zdjęcie pomogło uporać się Johnowi ze stratą ukochanej. Pomimo tego, że nie pochodziło ze ślubnego kobiercu, sprawiło, że poczuł się lepiej.

– Mam w sobie tyle żalu… Nie miałem okazji widzieć jej, jak wchodzi do kościoła… Jednak to zdjęcie również jakoś mnie pocieszyło. Wiem, że przynajmniej miała na sobie tę swoją wymarzoną, białą suknię. Zdążyła ją wybrać – zwierza się mąż.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

Zarówno John, jak i jego żona marzyli o pięknym weselu. Tym bardziej boli, kiedy uświadamiamy sobie, że nigdy do tego nie dojdzie.

– Wiem, że kiedy była w hospicjum rozmawiała z ludźmi o tym, jak będzie wyglądać nasz wspaniały ślub i jej wyśniona suknia ślubna. Jeszcze nie wiedziała, że to wszystko nie dojdzie do skutku – pisze dalej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł