Śmierć dwóch osób w Dęblinie
Lubelska Policja
Autor Barbara Bujar - 13 Października 2020

Tragiczna wiadomość obiegła media. W potwornych cierpieniach zginęły dwie osoby

Śmierć dwóch osób wstrząsnęła całą Polską. 59-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna zginęli w wyniku tragicznego pożaru. Sprawą od razu zajęła się policja, która zatrzymała już podejrzanego o podpalenie. Młody mieszkaniec Dęblina usłyszał pierwsze zarzuty. Grozi mu wiele lat pozbawienia wolności.

Śmierć ponieśli niemal od razu. Ich drewniany dom w jednej chwili zajęły wysokie płomienie. Nikt nie rozumie, dlaczego doszło do tak ogromnej tragedii. O szczegółach zdarzenia, które miało miejsce w czwartek w Dęblinie, poinformowała lubelska policja.

Uwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeUwaga, kolejne ważne nagłe zmiany i zakazy. Trzeba się przygotować, rząd informujeCzytaj dalej

Ogromny pożar w Dęblinie. Śmierć poniosły dwie osoby

Dom ze zdjęcia dziś wygląda jak kompletna ruina, a jeszcze niedawno tętnił życiem. Niestety, w ubiegły czwartek ktoś postanowił to zniszczyć. Zgłoszenie o pożarze drewnianego budynku przyjęli funkcjonariusze dęblińskiego komisariatu policji. Gdy przyjechali na miejsce zdarzenia, rozpoczęła się dramatyczna akcja ratunkowa. Okazało się, że w środku przebywają dwie osoby. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna zostali natychmiast przewiezieni do pobliskiego szpitala Niestety, lekarzom nie udało się ich uratować.

- W wyniku poparzeń odniesionych w trakcie pożaru dwie osoby w stanie ciężkim trafiły do szpitala. Niestety, w obu przypadkach obrażenia okazały się śmiertelne. W pożarze zginęła 59-letnia kobieta i 73-letni mężczyzna – przekazał starszy aspirant Radosław Żmuda.

Gdy medycy bezskutecznie walczyli o życie poszkodowanych, straż pożarna i policja zajęła się wykonywaniem swoich obowiązków na miejscu. Oprócz ugaszenia pożaru istotne było także ustalenie jego okoliczności. Funkcjonariusze nie szukali długo. Szybko domyślili się, że związek z tragedią może mieć 25-letni mieszkaniec Dęblina. Rozpoczęli jego poszukiwania.

Mężczyzna, którego szukała lokalna policja, miał w pamiętny czwartek opuścić swoje miejsce zamieszkania. W chwili zatrzymania był pod silnym wpływem alkoholu. Funkcjonariusze nie mieli jednak wątpliwości i od razu przystąpili do jego aresztowania.

- Na miejscu funkcjonariusze ustalili, iż związek z podpaleniem może mieć młody mężczyzna który opuścił dom tuż przed pojawieniem się płomieni. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po około 15 minutach penetracji miasta odnaleźli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Dęblina który znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany – dodał Żmuda.

Dzisiaj grzeje: 1.Ks. Isakowicz-Zaleski przekazał Polakom ważny apel. Chodzi o 1 listopada
2.Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
3.Kiedy Polacy mogą się spodziewać szczepionki na koronawirusa? Jest odpowiedź wiceministra

W Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleW Polsce wprowadzą stan nadzwyczajny? Projekt jest na stoleCzytaj dalej

Podejrzany o podpalenie drewnianego domu w Dęblinie usłyszał już pierwsze zarzuty. Sąd oskarżył go o zabójstwo i skierował na trzymiesięczny pobyt w więzieniu. Mężczyzna przebywa w nim od piątku. Choć ostateczny wyrok w jego sprawie dopiero zapadnie, wiadomo, że grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Nowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneNowy objaw koronawirusa. Dotyka wyłącznie mężczyzn, chodzi o miejsca intymneCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono stan alarmowy, część Polaków zagrożona. Sytuacja ciągle się pogarsza, lepiej nie wychodzić z domów
  2. Skandaliczne zachowanie matki. Chciała sprzedać dziecko w internecie, jej tłumaczenie zaskakuje
  3. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  4. Śmierć dwóch nauczycieli wstrząsnęła Polską. Pedagodzy obawiają się o swoje życie
  5. Zarażona kobieta uciekła ze szpitala. Wysłano za nią policję
  6. Zawierają najwięcej witamin. 10 wzmacniających organizm produktów, jadasz je?

Następny artykuł