Jekatierina Aleksandrowska popełniła samobójstwo
unsplash.com/David Tomaseti
Autor Barbara Bujar - 19 Lipca 2020

Tragiczna śmierć 20-letniej gwiazdy. Zostawiła wiadomość

Śmierć Jekatieriny Aleksandrowskiej była wielkim zaskoczeniem. 20-letnia łyżwiarka figurowa targnęła się na własne życie i wyskoczyła z okna swojego mieszkania. Media donoszą, że kobieta już wcześniej podjęła próbę samobójczą. Tym razem powód był zupełnie inny. Aleksandrowska na chwilę przed śmiercią, napisała krótki list.

Jakatierina Aleksandrowska była młodą, uzdolnioną dziewczyną, w której australijskie łyżwiarstwo figurowe pokładało ogromne nadzieje. Ona również liczyła na rozwój swojej kariery, sport pełnił bowiem bardzo istotną rolę w jej życiu. Mimo że Aleksandrowska urodziła się w Rosji, to właśnie w barwach Australii występowała podczas każdych zawodów. Niestety, jej sportowe marzenia szybko uległy zniszczeniu. W ubiegłym roku łyżwiarka doznała poważnej kontuzji i musiała zrezygnować ze wszystkich treningów. Wtedy po raz pierwszy otarła się o śmierć.

Poważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem wrześniaPoważna zmiana w polskim szkolnictwie. Wejdzie w życie wraz z początkiem wrześniaCzytaj dalej

Śmierć Jekatieriny Aleksandrowskiej. 20-latka wyskoczyła z szóstego piętra

Jak informuje Radio Zet, przedwczesne zakończenie kariery młodej zawodniczki doprowadziło ją do poważnego załamania nerwowego. Kobieta trenowała wtedy w parze z Harleyem Windsorem, a jej umiejętności były doceniane przez trenerów. Niespodziewana kontuzja to ostatnie o czym wtedy marzyła. Niestety, problemy ze zdrowiem były poważne i uniemożliwiły jej dalsze treningi. To po raz pierwszy pchnęło Aleksandrowską do podjęcia próby samobójczej.

Jekatierina Aleksandrowska, która na dobre musiała pożegnać się ze sportem, przeżyła i próbowała na nowo ułożyć swoje życie. Choć łyżwiarstwo figurowe nadal było dla niej ważne, wiedziała, że nigdy nie weźmie już udziału w zawodach sportowych. Sytuacja na pewno nie była łatwa, jednak kobieta przez długi czas próbowała sobie z nią radzić. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znalazła sobie nawet partnera. To właśnie on był najprawdopodobniej powodem kolejnej, tym razem skutecznej, próby samobójczej.

20-letnia Aleksandrowska pewnego dnia podjęła dramatyczną decyzję. Kobieta postanowiła odebrać sobie życie i wyskoczyć z okna swojego mieszkania, które znajdowało się na szóstym piętrze. Na chwilę przed samobójstwem napisała krótki list. Jego treść może świadczyć o tym, że śmierć łyżwiarki była spowodowana zawodem miłosnym.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. W listopadzie mogłeś jeszcze kupić za 15 zł. Dziś go sprzedają z 67-krotnym przebiciem
3. Emerycie, znamy już kwotę czternastej emerytury. Uśmiech na Twojej twarzy gwarantowany

O liście, zostawionym przez Jekatierinę Aleksandrowską, powiadamia Radio Zet, które powołuje się na rosyjską agencję prasową TASS. Z podanych przez nią informacji wynika, że wiadomość łyżwiarki zawierała jedynie dwa słowa. Napis „Kocham Cię” mógł być więc skierowany do ukochanego mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Awantura w Żabce, ekspedientce puściły nerwy. Wszystko przez obowiązek noszenia maseczek
  2. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Urodziło im się siwe dziecko. Myśleli, że jest chore. Okazało się wyjątkowe

Następny artykuł