Śpiączka: Jessica padła ofairą przemocy domowej
fot. pixabay.com
Autor Karol Zaborowski - 18 Grudnia 2019

Od maja leży w śpiączce. "Tak się dzieje, gdy nie uciekasz od oprawcy"

Śpiączka może być wywołana przez wiele czynników, a niekiedy pacjent jest w niej specjalnie utrzymywany farmakologicznie ze względu na to, jak przebiega jego leczenie. Niestety niekiedy do tego strasznego stanu doprowadza nas inny człowiek.

Śpiączka może trwać kilka dni, a czasem nawet kilka lat. Niestety lekarzom bardzo ciężko jest określić, jak szybko pacjent zdoła się wybudzić, ale cały czas opracowywane są nowe sposoby na radzenie sobie z tym problemem. Najczęściej słyszy się o przypadkach, kiedy śpiączka wywoływana jest przez chorobę lub niebezpieczny wypadek. Niestety zdarza się również, że to inni ludzie są za to odpowiedzialni.

Jessica od maja pozostaje w śpiączce i lekarze nie mają pewności, czy kobieta kiedykolwiek zdoła się z niej wybudzić. Jej mama postanowiła opisać to, co spotkało Jessice. Dzięki temu chce uchronić inne kobiety przed tym strasznym losem.

Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. "Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie przejął"Czytaj dalej

Jej śpiączka trwa już od miesięcy

Cindy Martin-Wolfe stara się być przy swojej córce, gdy tylko ma chwilę wolnego czasu. Kobieta cały czas ma nadzieję, że zdarzy się cud i Jessica zdoła się wybudzić. Niestety lekarze nie mogą jej dać takiej pewności. Najgorsze jest to, że Jessica znalazła się w tym stanie przez swojego ukochanego.

Jak podaje portal abczdrowie.pl, Jessica padła ofiarą przemocy domowej, a jej oprawcą okazał się partner, który po wszystkim uciekł. Mama kobiety opublikowała w internecie zdjęcia córki, jako przestrogę dla innych osób, które borykają się z tym samym problemem.

Partner Jessici rzucił się na nią i zaczął bić oraz dusić. To doprowadziło do powstania u niej niezwykle poważnych obrażeń, a nawet zatrzymania akcji serca. Kiedy trafiła do szpitala, lekarze stwierdzili brak bicia serca oraz oddechu, więc rozpoczęto natychmiast resuscytację. Teraz funkcje życiowe kobiety podtrzymywane są przez aparaturę, a policja wciąż poszukuję jej partnera.

- Tak się dzieje, gdy nie uciekasz od oprawcy. Proszę wszystkie kobiety, aby nie zwlekały - mówi zrozpaczona Cindy.

Cindy Martin-Wolfe jednocześnie zwraca uwagę, że ludzie powinni okazywać większe wsparcie dla ofiar przemocy domowej, aby w końcu zatrzymać ten horror. Kobieta ma nadzieję, że odzyska córkę. W swoim apelu prosi również o modlitwę. Miejmy nadzieję, że Jessice uda się w końcu wybudzić ze śpiączki i wrócić do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska ma sławnego brata. Nie uwierzycie jak wygląda, są tacy sami
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  4. Przestrzegał zasad zdrowego trybu życia. Zmarł zaledwie 20 dni po postawieniu diagnozy
  5. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  6. 6-miesięczna Lilianka miała gorączkę. Kilka chwil później umierała we męczarniach, dramatyczny apel rodziców

Następny artykuł