Polityk PO w szpitalu
fot. unsplash.com
Autor Karol Zaborowski - 3 Stycznia 2020

Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala

Stan zdrowia jednego z bardziej znanych polskich polityków uległ znacznemu pogorszeniu. Do całej sytuacji doszło na pokładzie samolotu i niezbędna była pomoc służb ratunkowych. Teraz polityk przebywa w szpitalu.

Stan zdrowia potrafi się zmienić dosłownie w mgnieniu oka i wpływ na to ma wiele czynników zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Przekonał się o tym jeden z polityków, który został wybrany na swoją kadencję w 2019 roku. Wszystko miało miejsce na pokładzie samolotu, który miał pokonać trasę między Warszawą i Szczecinem.

Samolot miał wystartować z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie, jednak obsługa dostała informację, że jeden z pasażerów stracił na pokładzie przytomność. Okazało się, że jest nim jeden z polityków należących do PO, który został wybrany europosłem w wyborach w 2019 roku.

Karin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nasKarin Stanek kochały miliony. Artystka zmarła przez chorobę, z którą zmagał się każdy z nasCzytaj dalej

Stan zdrowia polityka PO nagle się pogorszył

Ze względu na całą sytuację, na pokład została wezwana pomoc medyczna, która zabezpieczyła polityka. Pacjentem okazał się Sławomir Nitras, który został przetransportowany do szpitala celem dalszej diagnostyki.

Jak podaje TVP Info, cała sytuacja miała miejsce w czwartek około godziny 10 rano. Skomentował ją szef Platformy Obywatelskiej w Szczecinie, Olgierd Geblewicz w wypowiedzi dla portalu gs.24.pl. Jak sam przyznał, przed całym zdarzeniem rozmawiał ze Sławomirem Nitrasem i nic nie wskazywało, aby czuł się gorzej.

- W czwartek rano rozmawiałem z nim. Było wszystko w porządku - stwierdził Geblewicz.

Swój komentarz zamieścił również sam Sławomir Nitras poprzez profil na portalu Twitter. Polityk stwierdził, że przez najbliższe dni nie będzie odbierał telefonów i ma nadzieję szybko wrócić do zdrowia. Jak na razie nie wiadomo co było przyczyną utraty przez niego przytomności, ale lekarze wciąż przeprowadzają niezbędne badania.

- Wszystkich, którzy się martwią, piszą, dzwonią, spieszę poinformować, że jestem pod świetną opieką w szpitalu. Mam nadzieję szybko wyjść i wrócić do zdrowia. Z całego serca dziękuje wszystkim za wsparcie i troskę. Proszę o wybaczenie, że przez najbliższe dni nie będę odbierał telefonu - napisał polityk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy wszyscy bawili się w Sylwestra, świat obiegła koszmarna wiadomość. Kochały go miliony, potworna śmierć
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  4. Cebula nie tylko na przeziębienie. Po przyłożeniu jej do swojej skóry szybko poczujesz ulgę
  5. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

Następny artykuł