stan zdrowia polityka
fot. https://pixabay.com/ fernandozhiminaicela
Autor Natalia Niewczas - 26 Sierpnia 2020

Jej stan jest krytyczny. Polityk zarażona koronawirusem

Stan zdrowia czołowego polityka jednego z europejskich krajów jest niezwykle poważny. Zarażona koronawirusem działaczka sceny politycznej jest w związku z tym hospitalizowana. Lokalne media nie mają do przekazania dobrych wieści.

Stan zdrowia byłej premier określany jest jako krytyczny. Nie wiadomo, gdzie ani kiedy sprawująca jeden z najważniejszych urzędów w państwie kobieta zaraziła się koronawirusem. Z racji wieku znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka.

Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętaćMinisterstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętaćCzytaj dalej

Stan zdrowia byłej premier jest ciężki

O stanie zdrowia ukraińskiej, czołowej politycznej działaczki rozpisują się wszystkie media. Prosto z Ukrainy napływają kolejne, niepokojące wieści. Chora na COVID-19 Julia Tymoszenko walczy o zdrowie w szpitalu.

Jak podaje portal onet.pl, w sprawie stanu zdrowia byłej premier zabrał głos Wadym Iwczenko, deputowany Batkiwszczyny. Choć, wedle jego słów, pracy płuc Julii Tymoszenko nie wspomaga respirator, sytuacja jest niepewna.

- Julia Tymoszenko jest w stanie krytycznym, ma wysoką temperaturę. Podejmowane są wszelkie odpowiednie środki, aby wentylować jej płuca, ale to nie jest respirator. To są inne odpowiednie urządzenia, które muszą być używane zgodnie z procedurami - wyjaśnia Wadym Iwczenko.


Nieznana jest nie tylko okoliczność, w której doszło do samego zakażenia. Miejsce leczenia Julii Tymoszenko również pozostaje tajemnicą. O zdrowotnych problemach byłej premier świat usłyszał w niedzielę 23 sierpnia. Stan jej zdrowia od samego początku określany był jako poważny.

Koronawirusem zostali dotknięci również krewni znanej politycznej działaczki. Córka Julii Tymoszenko i jej zięć przechodzą chorobę łagodnie, lekarze oceniają ich stan jako dobry.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej stan jest krytyczny. Polityk zarażona koronawirusem
2. Dziś Biedronka wprowadza kolejny hit do sprzedaży. Przygotuj się na kolejki

Sytuacja epidemiologiczna wschodniego sąsiada Polski pozostawia wiele do życzenia. Łącznie zachorowało tam już ponad 100 tysięcy pacjentów. Z powodu COVID-19 na Ukrainie zmarło ponad 2 tysiące osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz przepowiada ogromne niebezpieczeństwo
  2. Dziennikarka "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucona na bruk. Ujawnia porażającą prawdę nt. pracy w TVP, nikt się nie spodziewał
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. Nagłe zachcianki na 4 produkty są ostrzeżeniem wysyłanym przez organizm. Co mówi nasze ciało?
  5. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Następny artykuł