Świat według Kiepskich: Arnold Boczek - choroba
PHOTO TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS WARSZAWA MARSZ LUDZI CHORYCH NA CUKRZYCE N/Z DARIUSZ GNATOWSKI SERIALOWY ARNOLD BOCZEK CHORZY NA CUKRZYCE U KTORYCH CHOROBA TA WYWOLALA OTYLOSC PRZEMASZEROWALI Z POD KOLUMNY ZYGMUNTA POD MINISTERSTWO ZDROWIA CUKRZYCY SZLI POD HASLEM STOP OTYLOSCI W CUKRZYCY 7/08/2014 AKTOR SERIAL CHOROBA CUKRZYCA SLEPOTA WZROK OCZY PORTRET WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL
Autor Klaudia Gaicka - 6 Sierpnia 2020

Arnold Boczek ze "Świata według kiepskich" zmaga się z poważną chorobą. Ostatnio zmienił się nie do poznania

"Świat według Kiepskich" towarzyszy nam od lat. Okazuje się, że jeden aktorów odgrywających główne role, od lat cierpi na poważną chorobę. Dziś już udało mu się, chociaż częściowo ją poskromić, co w rzeczywisty sposób przełożyło się na jego wygląd.

”Świat według Kiepskich” to już prawdziwa legenda swojego gatunku. Serial gromadzi przed ekranami miliony widzów już od 1999 roku, tym samym jest jednym z najdłużej ukazywanych polskich seriali telewizyjnych. Produkowany jest przez ATM Grupa, a emitowany na antenie Polsatu.

Sitcom ”Świat według Kiepskich” przedstawia osobliwe perypetie Ferdynanda Kiepskiego (w którego rolę wszedł Andrzej Grabowski), jego najbliższej rodziny i sąsiadów. Zaraz za serialowym Paździochem, najważniejszą sąsiedzką postacią jest Arnold Boczek (a właściwie Dariusz Gnatowski).

Wielu Polaków pogrążyło się w żałobie. Nie żyje prawdziwa legenda sportuWielu Polaków pogrążyło się w żałobie. Nie żyje prawdziwa legenda sportuCzytaj dalej

"Świat według kiepskich" oglądają miliony Polaków. Mało kto wiedział jednak, o poważnych problemach serialowego Boczka

Dariusz Gnatowski zyskał ogromną popularność między innymi właśnie za sprawą roli Arnolda Boczka. Aktor przyznaje, że zawsze był większych gabarytów, jednak poważnie przybrał na wadze dopiero z powodu choroby. Cukrzyca mocno dała mu w kość.

- Jestem chory na cukrzycę od x lat. Nie wiem, kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłań - mówił w rozmowie z „Dzień dobry TVN"

Ostatnio możemy zauważyć sporą zmianę w wyglądzie aktora. Wszystko dlatego, że przeszedł on na dietę i schudł aż 25 kilogramów. Jak podaje portal Plejada.pl, wspaniałe efekty metamorfozy mogliśmy podziwiać między innymi podczas imprezy promującej nową ramówkę Polsatu.

Dariusz Gnatowski zmienił się nie do poznania. Już nikt nie nazwałby go Boczkiem. Pomimo tego, że gwiazdor zdecydował się zaprezentować w luźnej koszuli, zdecydowanie widać, że poskromił chorobę i udało mu się pozbyć sporej ilość nadprogramowych kilogramów.

Dariusz Gnatowski zdecydował się pomagać chorym na cukrzycę i założył fundację.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów
2. Jakie emerytury dostaną największe polskie gwiazdy? Ciężko uwierzyć w takie kwoty

– Chcemy pomagać ludziom, których dotknęło to nieszczęście i skutki cukrzycy. Chcemy pomagać im na różne sposoby, łącznie z edukacją, profilaktyką wracać do życia aktywnego. Moje doświadczenia jako pacjenta to jest oglądanie setek ludzi, którzy są chorzy. Normalnie na co dzień się ich nie widzi. Dopiero kiedy się jest w szpitalu, chodzi się do przychodni i widzimy tych ludzi i ich bezradność oraz to, że oni szukają pomocy – tłumaczy aktor dla agencji informacyjnej Newseria Life>

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła decyzja Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o tragiczne wydarzenie
  2. Śmierć w "Na Wspólnej". Tragiczne okoliczności rozstania z jedną z bohaterek
  3. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  4. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  5. Bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Odpowiedź kasjera zaskoczyła wszystkich świadków

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł