Nowa żona gwiazdora "Świata według Kiepskich" wylądowała w szpitalu. Aktor zareagował natychmiast

Janusz Chabior zachowuje zimną krew
fot. https://unsplash.com/Daan Stevens
Autor Natalia Niewczas26.07.2020

"Świat według Kiepskich" jest emitowany w telewizji od dobrych dwudziestu lat. Pierwszy raz pojawił się na antenie telewizji Polsat w 1999 roku i do dziś cieszy się pokaźnym gronem fanów - charakterystycznego śmiechu serialowego Waldka nie zna mało kto. Teraz wakacje żony jednego z serialowych aktorów zepsuło wyjątkowo przykre zdarzenie.

"Świat według Kiepskich" to słynny serial komediowy, którego ogromnej popularności nie sposób zaprzeczyć. Sitcom gościł wielu aktorów epizodycznych, jednym z nich jest Janusz Chabior. Ostatnio żona aktora trafiła do szpitala. Jak relacjonuje na popularnym serwisie społecznościowym, jej mąż zareagował błyskawicznie.

Nieoczywiste objawy raka skóry. Bardzo łatwo je pomylićNieoczywiste objawy raka skóry. Bardzo łatwo je pomylićCzytaj dalej

Gwiazda serialu “Świat według Kiepskich” na ratunek

"Świat według Kiepskich" to serial wręcz legendarny. Występowało w nim już wielu gościnnych aktorów, w tym także Janusz Chabior. Aktor urodził się w 1963 roku w Legnicy, gdzie zaliczył debiutancki występ na deskach Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Choć głównie znamy go z występów w takich filmach jak “Wołyń”, “Botoks”, “Służby specjalne” czy “Żyć nie umierać”, to Janusz Chabior na swoim koncie ma także gościnny występ w popularnym sitcomie.

Od niedawna żoną aktora jest Agata Wątróbska, która, podobnie jak jej wybranek, także zajmuje się aktorstwem. Według doniesień portalu se.pl mało brakowało, by, z powodu chwili nieuwagi kobieta zakończyła życie w tragiczny sposób. Jej mąż, jak sama przyznaje, potrafił zachować jednak zimną krew.

Jak się okazuje, Agatę Wątróbską użądliła pszczoła, w dodatku prosto w usta. Ten wyjątkowo nieprzyjemny pocałunek od razu przywołuje na myśl tragiczną śmierć Ewy Sałackiej - polskiej aktorki teatralnej i filmowej, która zmarła w wyniku doznanego wstrząsu anafilaktycznego po użądleniu osy. W przypadku Agaty Wątróbskiej na szczęście sytuacja została opanowana.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
2. Fatalne, nagłe doniesienia na antenie RMF. Badania przesiewowe potwierdziły najgorsze, od jutra do środy planują przebadać 1, 4 tys. osób
3. Bankomat przy aptece był niedopuszczalny. Błąd WIF kosztował 3 lata

Gdy doszło do niebezpiecznego incydentu, para była akurat na wakacjach. Właśnie wtedy pszczoła postanowiła zaatakować i niespodziewanie użądliła Agnieszkę Wątróbską. Aktorka wylądowała w szpitalu. Sytuacja jest jednak opanowana, a kobieta za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraziła mężowi wdzięczność. Jak się okazuje, Janusz Chabior w obliczu zagrożenia zareagował błyskawicznie, lecz potrafił jednocześnie pozostać sobą, nie tracąc poczucia humoru.

- Bliskie spotkanie z żądłem i Niedziela na pogotowiu. Od razu pomyślałam o Ewie Sałackiej. Ja miałam trochę więcej szczęścia i bliżej szpital .Sprawdzajcie zawsze szklankę z piciem !!!!To nie są żarty !!! Dziękuje mojemu mężowi za szybką reakcje ,zimną krew i poczucie humoru które nie opuszcza go nawet kiedy Jest zagrożenie życia - czytamy.

Aktorka apeluje do swych obserwatorów, by zawsze sprawdzali, czy szklanka z piciem pozostaje wolna od potencjalnych zagrożeń. Użądlenie pszczoły może skończyć się tragicznie, dlatego w jego przypadku niezwykle ważna jest odpowiednio szybka reakcja i natychmiastowe wezwanie służb ratunkowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na wakacjach. Co on robi? Nie wiedział, że robią mu zdjęcia
  2. Pilne: Byłeś na tej imprezie? Koniecznie zgłoś się do sanepidu
  3. Wiadomości TVP ostatecznie przesadziły? Podobnej krytyki jeszcze nie było, nerwy puściły nawet w KRRiT;
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?

Następny artykuł