W szpitalu w Zakopanem zmarł lekarz
pixabay.com/DarkoStojanovic
Autor Barbara Bujar - 4 Czerwca 2020

Tragedia w szpitalu w Zakopanem. Nie żyje młody lekarz

Szpital Powiatowy w Zakopanem stał się miejscem wielkiej tragedii. Lekarz, który był pracownikiem placówki i jednocześnie jego pacjentem wypadł z okna. Mężczyzna zmarł na miejscu. Do wypadku doszło 25 maja. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa w Zakopanem.

25 maja doszło do tragicznego zdarzenia. Szpital Powiatowy w Zakopanem przyjął na oddział ortopedyczny jednego ze swoich pracowników. 29-letni lekarz został poszkodowany w wypadku komunikacyjnym. Sala, w której go umieszczona, znajduje się na piątym piętrze budynku. W majowy poniedziałek mężczyzna wypadł z okna.

Śląski sanepid ma nowego szefa. Trudna sytuacja w regionieŚląski sanepid ma nowego szefa. Trudna sytuacja w regionieCzytaj dalej

Szpital w Zakopanem stał się miejscem tragedii

Wypadek, w którym zginął mężczyzna zaskoczył wszystkich. Jak podaje Super Express, młody lekarz wypadł z okna i spadł na zaparkowane przy budynku samochody, w które mocno uderzył głową. Pracownicy placówki od razu przystąpili do reanimacji i niezbędnych czynności ratunkowych. Mimo usilnych starań, mężczyzny nie udało się uratować. 29-latek zginął na miejscu.

Śmiertelnym wypadkiem zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zakopanem, która w tej sprawie na raz toczy dwa postępowania. Pierwsze dotyczy doprowadzenia do targnięcia się na własne życie poprzez namowę lub udzielenie pomocy, natomiast drugie nieumyślnego spowodowania śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Annę Przybylską zabiła choroba, którą mają tysiące Polaków. Wielu z nich nie wie jak rozpoznać objawy

2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę

Wstępne ustalenia wskazują na to, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Taką informację podała w rozmowie z Super Expressem Barbara Bogdanowicz, prokurator rejonowy w Zakopanem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przeogromna zmiana z dnia na dzień w Biedronce. Gigantyczne zaskoczenie po wejściu do sklepu gwarantowane
  2. Natalia Kukulska dziś w nocy dowiedziała się o jego śmierci. Artystkę spotkała prawdziwa tragedia
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. 1200 zł dla tysięcy matek. Niewiele osób wie, że mężczyźni też mogą pobierać dodatkowe pieniądze

Następny artykuł