szpital: pijany ukradł wannę
pixabay
Autor Klaudia Gaicka - 11 Września 2020

Nietrzeźwy mężczyzna włamał się do szpitala. Gdy dowiedzieli się, co ukradł, odjęło im mowę

Szpital we Włocławku padł ofiarą kradzieży nietrzeźwego mężczyzny. To, co ukradł, zaszokowało wszystkich. Teraz grozi mu za to duży wyrok. Tłumaczenia pijanego chłopaka są naprawdę śmieszne. Akcja policyjna nie trwała specjalnie długo.

Szpital we Włocławku został okradziony. To, co postanowił ukraść nietrzeźwy mężczyzna, zszokowało wszystkich. Jego pomysł i sposób wykonania rozśmieszyło nawet policjantów.

“Nietrzeźwy” to właściwie bardzo delikatne słowo względem mężczyzny, u którego policja wykryła aż 1,5 promila alkoholu. Pijanemu złodziejowi grozi dziś poważna kara.

W Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcyW Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcyCzytaj dalej

Szpital we Włocławku padł ofiarą kradzięży nietrzeźwego mężczyzny. To, co ukradł zaszokowało wszystkich. Grozi mu duży wyrok

Mężczyzna w wieku 26 lat wpadł na pomysł, aby okraść szpital. Jako swój cel nie wybrał jednak drogich leków, czy specjalistycznej aparatury, której uniesienie na pewno byłoby prostsze, lecz… dwie wanny.

Jak podaje portal Polsatnews.pl, 26-latek włamał się do nieużytkowanego budynku na terenie szpitala we Włocławku (w woj. kujawsko - pomorskim). Ukradł dwie wanny, jednak bardzo szybko okazało się, że jak na jego pijackie siły, to zbyt duży ciężar. Niewiele myśląc, mężczyzna porzucił jedną z wanien.

- Funkcjonariusze niezwłocznie ruszyli jego śladem. Po chwili odnaleźli jedną z wanien. W wyniku dalszych działań zatrzymali na sąsiednim osiedlu podejrzewanego o włamanie 26-latka. Mężczyzna szedł ulicami miasta, niosąc kilkudziesięciokilogramową wannę na plecach - wyjaśniła w komunikacie oficer prasowa KMP we Włocławku st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska.

Dzisiaj grzeje: 1. Poważne zmiany już od 15 września. Lekarze są przerażeni
2.Nowy podatek wciąż z problemami. Wątpliwości nie milkną, płacą grube pieniądze, a i tak nie są pewni czy prawidłowo

Mężczyzna został błyskawicznie zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. Po całej akcji tłumaczył im, że miał w planie donieść obie wanny jednocześnie, ale zabrakło mu sił. 1,5 promila alkoholu, który wykryto u mężczyzny, było już po jakimś czasie po kradzieży, strach pomyśleć, ile jak bardzo pijany był wcześniej.

Policyjny areszt na pewno dostarczy mu czasu na przemyślenie swojego czynu. 26-latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to aż 10 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż Dagmary Kaźmierskiej nie żyje? Zatrważające informacje o ”królowej życia” na ”Pudelku”
  2. Wielka ewakuacja w dużym polskim mieście. Życie mieszkańców zagrożone. Straszne
  3. Smutne informacje. Jerzy Stuhr przerwał milczenie
  4. Użyła sprężyny jako spirali antykoncepcyjnej. Lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Najczęściej powtarzane mity dotyczące maseczek. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  6. Nie ma na niego mocnych, napar z imbiru rozpędzi najgorsze dolegliwości. Wystarczy dodać do niego jedną przyprawę, połączenie gwarantuje fenomenalne samopoczucie

Następny artykuł