Szumowski zaskoczył podczas wywiadu
youtube.com/Fakty RMF FM
Autor Barbara Bujar - 12 Września 2020

Widzowie nie mogli uwierzyć, co Szumowski zrobił podczas wywiadu. Tym razem zaskoczył absolutnie wszystkich

Szumowski wziął udział w kolejnym wywiadzie. Tym razem były minister pojawił się w "Porannej Rozmowie", którą na antenie RMF FM tradycyjnie przeprowadził Robert Mazurek. W ciągu kilkunastu minut mężczyźni zdążyli wiele wątków, wśród których znalazła się druga fala epidemii koronawirusa i oczywiście głośne wakacje polityka. Choć to mogło być dla widzów przewidywalne, jedna rzecz na pewno ich zaskoczyła. Szumowski zakończył wywiad w nietypowy sposób.

Łukasz Szumowski, choć zrezygnował z funkcji ministra zdrowia, wciąż systematycznie udziela wywiadów. Większość z nich dotyczy oczywiście epidemii koronawirusa, z którą mężczyzna walczył przez ostatnie kilka miesięcy. Kilku słów na ten temat nie zabrakło także z czwartkowej "Porannej Rozmowie", którą z Szumowskim przeprowadził Robert Mazurek. Widzowie jednak nie to zapamiętają najbardziej.

Jak odróżnić COVID-19 od grypy? Eksperci wskazali jeden szczegół, który jest niezwykle istotnyJak odróżnić COVID-19 od grypy? Eksperci wskazali jeden szczegół, który jest niezwykle istotnyCzytaj dalej

Szumowski zaskoczył widzów "Rozmowy Porannej". Były minister zdrowia pochwalił się swoimi muzycznymi zdolnościami

"Poranna Rozmowa" to znany cykl spotkań Roberta Mazurka, które systematycznie odbywają się na antenie RMF FM. W ubiegły czwartek, 10 września, w jednym z nich udział wziął Łukasz Szumowski. Były minister zdrowia połączył się zdalnie i w ten sposób udzielił wywiadu prowadzącemu. Prosto ze swojego domu opowiedział między innymi o trwającej nadal epidemii koronawirusa. Jak stwierdził, korelacja koronawirusa SARS-CoV-2 z wirusem grypy jest pewna, a walka z nią może okazać się nie lada wyzwaniem.

Były minister został zapytany także o wakacje, które całkiem niedawno spędził na jachcie w towarzystwie milionera Bogusława Szemiotha. Zaprzeczył doniesieniom o luksusowej łodzi i przebywaniu w Hiszpanii, w której dobowy wzrost zakażeń jest większy niż w Polsce.

- Wakacje się udały. Spędziliśmy ponad 100 godzin, żeglując. Na ląd zeszliśmy tylko raz i to na wysepkę, gdzie z tego co wiem, nie było ani jednego przypadku zakażenia - tłumaczył.

Największą uwagę widzów przyciągnęły jednak ostatnie minuty rozmowy. Robert Mazurek, który przez przypadek usłyszał, jak Łukasz Szumowski gra na fortepianie, poprosił go, by zrobił to publicznie. Wcześniej wiedział jedynie, że polityk gra na gitarze.

- Łukasz Szumowski chwalił się zawsze, że jest gitarzystą. Ja to rozumiem skądinąd. On jest z tego pokolenia, że jak człowiek nie miał gadanego to musiał mieć gitarę, żeby wyrwać jakąś dziewczynę. (…) Rozumiem, że Pan z tą nienachalną urodą, to nas łączy, i jeszcze z brakiem gadanego, musiał się posiłkować instrumentem - mówił Mazurek, którego cytuje portal Webniusy.

Dzisiaj grzeje: 1. W Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcy
2.Świetne wieści dla seniorów. Uprawnionych do pobierania wyższych emerytur będzie znacznie więcej

Były minister przystał na prośbę dziennikarza i zaprezentował widzom swoje umiejętności. Wielu z nich nie miało pojęcia, że mężczyzna jest tak utalentowany. Swój zachwyt wyrazili licznymi komentarzami, które umieścili między innymi na YouTubie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko, teraz prosi o pomoc. Wystarczyło jedno zdjęcie
  2. Mieli nadzieję do końca, niestety. Nie żyje, czarny scenariusz się spełnił
  3. Objawy niedoboru potasu. Bez niego nasz organizm nie może sobie poradzić
  4. Rząd rozdaje pieniądze poszkodowanym przez koronawirusa. Można dostać nawet 7 tysięcy euro, o co chodzi?
  5. Kolejna szkoła zamknięta. Koronawirus wykryty u nauczycielki, setki osób poddano kwarantannie
  6. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę

Następny artykuł