Wielka gwiazda "Tańca z gwiazdami" zarażona koronawirusem. Możemy zapomnieć o występie w najbliższym czasie

taneic z gwiazdami koronawirus
unsplash Glen Carrie
Autor Klaudia Gaicka21.10.2020

Gwiazda ,,Tańca z Gwiazdami" Rafał Maserak jest zakażona koronawirusem SARS-CoV-2. Jeden z najbardziej popularnych tancerzy programu dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia na kwarantannie. Niektórych bardzo rozbawił.

,,Taniec z gwiazdami” nie był jedynym programem, który przysporzył sławy Rafałowi Maserakowi. Jednak stanowi on najważniejszą część dorobku artystycznego polskiego choreografa, tancerza, instruktora tańca i osobowości telewizyjnej.

Zanim Maserak dołączył do ,,Tańca z gwiazdami” trenował koszykówkę i piłkę nożną. Jednak już od 1994 regularnie trenował taniec towarzyski. Zawodowo tańczył z Sylwią Zając (1999–2000), Kamilą Kajak (2001–2005) i Magdaleną Soszyńską (2006–2007). Artysta reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich, dodatkowo został trzykrotnym wicemistrzem Polski w „10 tańcach” (latynoamerykańskich i standardowych).

Poważnie zwiększają ryzyko zgonu przy COVID-19. Cierpią na nie tysiące PolakówPoważnie zwiększają ryzyko zgonu przy COVID-19. Cierpią na nie tysiące PolakówCzytaj dalej

Gwiazda "Tańca z gwiazdami" zakażona koronawirusem. Maserak dzieli się swoim życiem na kwarantannie z fanami

W piątek okazało się, że Rafał Maserak ma koronawirusa. Gwiazdor ,,Tańca z gwiazdami” już od kilku dni przebywał w domu, ponieważ jego wynik testu na koronawirusa SARS-CoV-2 wyszedł pozytywny.

Kiedy Polsat zawiesił wiosną produkcję tanecznego show, wszyscy mieliśmy nadzieję, że wraz z nowym, jesiennym sezonem, wszystko wróci do normy. Niestety nic nie wskazuje na to by ,,Taniec z gwiazdami” mógł niedługo ruszyć. Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 i tam odbija się szerokim echem.

- Niestety nie wystąpimy w dzisiejszym odcinku ,,Tańca z gwiazdami", bo oboje z Rafałem mamy koronawirusa. Jest mi bardzo, ale to bardzo, bardzo przykro, dlatego, że przygotowaliśmy dla Was takie piękne tańce na dzisiaj... – wyjawiła Sylwia Lipka w piątek.

Całe szczęście COVID-19 przechodzi u tancerza bezobjawowo. Cały czas dzieli się on ze swoimi fanami różnymi nowinkami z życia na kwarantannie. Korzysta ze swojego profilu na Instagramie, aby relacjonować ostatnie dni.

Dzisiaj grzeje: 1.Kiedy może zakończyć się pandemia? Są nowe prognozy ekspertów
2.Ostatnie godziny życia Dariusza Gnatowskiego wyciskają łzy z oczu. Cała prawda wyszła na jaw
3. Gwiazda "M jak miłość" walczyła o życie i zmagała się z ciężką chorobą. Objawy były niepozorne

Nie żyje ponad setka osób. Tragiczny raport ministerstwa zdrowiaNie żyje ponad setka osób. Tragiczny raport ministerstwa zdrowiaCzytaj dalej

Co ciekawe, Rafał Maserak znalazł sposób na ,,spacery” podczas przymusowej izolacji. Artysta spaceruje po… własnym balkonie. Relacja z tego, jakże dalekiego spaceru bardzo rozbawiła jego fanów.

- Spacerek słuchajcie, dzisiaj piękna pogoda, więc postanowiłem wyjść na spacer na tarasik - zażartował na InstaStory.

Wraz z całą redakcją portalu Pacjenci.pl życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Już niedługo obostrzenia mogą zostać rozszerzone. Rzecznik rządu zapowiadaJuż niedługo obostrzenia mogą zostać rozszerzone. Rzecznik rządu zapowiadaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziesz miał pieniądze, a z nich nie skorzystasz. Czekają Cię spore problemy z nowymi monetami
  2. Uważaj na fałszywe SMS-y od sanepidu, które potrafią nieźle nastraszyć. Możesz też stracić ogromne pieniądze
  3. Minister Zdrowia przekazał złe wieści. Już w przyszłym tygodniu może nas czekać gigantyczny wzrost zachorowań
  4. Adam Niedzielski przygotowuje się na najczarniejszy scenariusz. Szpitale tymczasowe w każdym mieście wojewódzkim
  5. Pilny apel do wszystkich chorych od lekarza rodzinnego. "Ludzie, chodźcie do nas, na co czekacie?"
  6. Stało się, rząd podjął ostateczną decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Nie wszystkim się spodoba
  7. Jest decyzja rządu, premier właśnie potwierdził. Uczniowie podstawówek będą uczyć się zdalnie

Następny artykuł