Tomasz Karolak oburzony, wyrzucono go ze sklepu z prostego powodu. Aktor stwierdził, że to on powinien wezwać policję

Tomasz Karolak wyrzucony z Ikea
fot. https://www.youtube.pl ZnalezioneWSieci
Autor Klaudia Gaicka27.08.2020

Tomasz Karolak został wyrzucony z Ikea za brak maseczki. Buńczuczny celebryta nie kryje oburzenia i nagrywa film. Ikea odpowiada, co jest dla nich priorytetowe. Niestety aktor będzie musiał się pogodzić z faktem, że nie będzie traktowany lepiej niż inni.

Tomasz Karolak jest znanym polskim aktorem serialowym i filmowym. Niestety od dłuższego czasu nie jest o nim zbyt głośno, więc celebryta szuka okazji do zrobienia wokół siebie show.

Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętaćMinisterstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Każdy powinien o niej pamiętaćCzytaj dalej

Tomasz Karolak oburzony tym, że potraktowano go tak, jak innych

Prowokacyjne zachowania Karolaka w Ikei pozostałoby bez echa, gdyby nie film, który gwiazdor opublikował w mediach społecznościowych. Ukazuje on dobitnie, jakie stosunek ma aktor do pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, w której obliczu powinniśmy wszyscy się zjednoczyć.

– Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych – oburzył się Karolak.

W dalszej części filmu celebryta oświadczył, że chciano wezwać policję, a to on mógł to zrobić. Aktor uważa, że jego wydalenie ze sklepu za nieprzestrzeganie obostrzenia było bezprawne. Zdaniem aktora tylko osoby, które nie dbają o swoje zdrowie, powinny nosić maseczki.

– Ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził - Tomasz Karolak zrelacjonował zdarzenie na InstaStory.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Ikea. Sklep wyjaśnił, czym spowodowane było wyproszenie Karolaka. Podkreślą, że wszyscy są traktowani równo.

- Zdrowie naszych pracowników oraz klientów traktujemy priorytetowo, dlatego na terenie sklepów IKEA egzekwujemy obowiązek zasłaniania ust i nosa. Nie obsługujemy klientów, którzy nie zakrywają ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maseczek lub przyłbic ochronnych, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym pracownikom oraz osobom odwiedzającym nasze sklepy. Informujemy o tym klientów za pośrednictwem mediów, komunikaty na ten temat umieściliśmy również w naszych sklepach - napisali.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe zachcianki na 4 produkty są ostrzeżeniem wysyłanym przez organizm. Co mówi nasze ciało?

2. Prezydent właśnie podpisał ustawę. Nowy podatek wejdzie w styczniu 2021

Jak podaje portal Wp.pl, odnośnie do rzekomego łamania panujących zasad, a nawet Konstytucji, IKEA zapewnia, że „zawsze działa zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, a obowiązek zasłaniania ust i nosa wynika z § 24 ust. 1 lit. d) Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest decyzja w sprawie maseczek w szkołach. Minister Edukacji oficjalnie potwierdził
  2. Niewyobrażalnie okropne, udają ofiary Auschwitz na nagraniach na TikToku, w tle muzyka rozrywkowa. Skandal na cały świat
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. Nagłe zachcianki na 4 produkty są ostrzeżeniem wysyłanym przez organizm. Co mówi nasze ciało?
  5. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć
  6. Rodzice się ucieszą. Rząd przewiduje kolejne wsparcie dla rodzin

Następny artykuł