Tomasz Lis znowu w szpitalu
screen youtube.com/Tomasz Lis
Autor Karol Zaborowski - 11 Grudnia 2019

Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

Tomasz Lis bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Publicysta przez wiele lat był związany z TVP, a jego odejściu towarzyszyły niemałe kontrowersje. Teraz w mediach pojawiły się informacje, że Tomasz Lis wylądował w szpitalu.

Tomasz Lis niechętnie mówi o stanie swojego zdrowia, mimo że pierwsze problemy z nim dziennikarz miał już kilka lat temu. Jednym z głośniejszych przypadków, gdy zdrowie Tomasza Lisa zaczęło szwankować, był ten w 2016 roku, kiedy dziennikarz zasłabł podczas maratonu w Holandii.

Wtedy też został błyskawicznie przewieziony do szpitala, gdzie spędził kilka dni. Jednak na tym jego powrót do zdrowia się nie zakończył. Dziennikarz został też przyjęty do jednej z warszawskich placówek medycznych po tym, jak wrócił do kraju. Problemy zdrowotne odbiły się również na jego pracy, o czym sam wspominał w jednym z wywiadów.

Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworemNie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworemCzytaj dalej

Tomasz Lis ponownie wylądował w szpitalu

To właśnie zły stan zdrowia miał doprowadzić do wpadki podczas kręcenia jednego z odcinków programu, który prowadził Tomasz Lis. Jak sam wspominał, był na tyle w złym stanie, że specjalnie poprosił swoich gości, aby mówili dalej, kiedy on nie będzie zadawał pytań, a realizator specjalnie miał unikać pokazywania go.

- W czasie przerwy powiedziałem kolejnym gościom, by w razie, gdybym przestał zadawać pytania, mówili sami. Realizatora zaś poprosiłem, by mnie nie pokazywał - tłumaczył w natemat.pl Lis.

Teraz temat tajemniczej choroby dziennikarza ponownie wraca, za sprawą jego niespodziewanej hospitalizacji. Tomasz Lis 10 grudnia został przyjęty do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie na Oddział Intensywnej Terapii. Dziennikarz był w Olsztynie, ponieważ miał tam przeprowadzić wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem, ale nagłe pogorszenie się jego zdrowia sprawiło, że natychmiast musiał zostać przewieziony do szpitala.

Lekarze jak na razie nie zdradzają, co dokładnie dolega dziennikarzowi, jednak patrząc na fakt, że w przeszłości już nie jednokrotnie zmagał się z problemami zdrowotnymi, można wywnioskować, że jego choroba zaczęła się już dużo wcześniej. Nie wiadomo też, jak długo dziennikarz pozostanie w szpitalu, ani jakie dokładnie badania przeszedł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
  2. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie
  3. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekseważyć
  4. Irena Jarocka zmarła na nowotwór mózgu. Mąż artystki wciąż otrzymuje pytania o jej koncert
  5. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja "Wspólne święta"
  6. Trudno uwierzyć, że ci ludzie naprawdę istnieli. Przez choroby, na które cierpieli, wyglądali jak postacie z horrorów

Następny artykuł