Tomasz Stockinger: Ma problemy ze zdrowiem
Facebook_Tomasz_Stockinger_strona_muzyczna
Autor Damian Witoń - 6 Marca 2020

Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze

Tomasz Stockinger zmaga się ostatnio z poważnymi problemami zdrowotnymi. Aktor odgrywający rolę Pawła Lubicza w popularnym serialu telewizyjnym "Klan", przeszedł przez operację na otwartym sercu.

Tomasz Stockinger, aktor znany między innymi z występów w serialu telewizyjnym “Klan”, ma poważne problemy ze zdrowiem. Miesiąc temu przeszedł operację na otwartym sercu. Zanim powróci do normalnego życia minie jeszcze prawdopodobnie trochę czasu.

Ministerstwo Zdrowia: potwierdzono kolejne przypadki zakażenia w PolsceMinisterstwo Zdrowia: potwierdzono kolejne przypadki zakażenia w PolsceCzytaj dalej

Tomasz Stockinger był operowany

Aktor opowiedział ostatnio w rozmowie z Faktem o swoich problemach z sercem. Miesiąc temu przeszedł przez operację, polegającą na zrobieniu zastawki. Teraz jest w trakcie żmudnej rehabilitacji, która może potrwać jeszcze kilka miesięcy. Stockinger jest jednak dobrej myśli.

-Jest dostosowana do tego, jaki mogę mieć wysiłek. Najważniejsze będą najbliższe tygodnie przy pełnej konsultacji z kardiologiem. Przede mną długa droga i dużo pracy. Muszę słuchać rehabilitantów, wykonywać różne ćwiczenia. Ale to się przecież robi dla siebie! Ciężka praca zaprocentuje - powiedział aktor

Jak wyznała Laura Łącz, serialowa koleżanka Tomasza, jego problemy z sercem są konsekwencją powikłań po ostrym zapaleniu płuc. Obecnie aktor w ramach rehabilitacji po zabiegu musi przestrzegać restrykcyjnych zaleceń wyznaczonych mu przez lekarzy. Dotyczą głównie wysiłku, który w jego wypadku powinien być znacznie ograniczony i dawkowany w przemyślany sposób.

Na szczęście sam Stockinger mówi, że czuje się już o wiele lepiej. Cały czas przebywa jednak w szpitalu pod baczną obserwacją kardiologa. Podobno kluczowe dla możliwości powrotu do pełnej sprawności będą najbliższe trzy tygodnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie kiedy skończy się epidemia. Swoją wizją podzielił się z Polakami

2. Wyszedł na jaw jeden z największych sekretów Asi z Chłopaków do wzięcia. Włos jeży się na głowie

Aktor znany jest głównie z odgrywania roli Pawła Lubicza w serialu “Klan”, w którym występuje od 1997 roku. Obecnie postać została wysłana przez producentów na wakacje. Prawdopodobnie wróci z nich, gdy Stockinger będzie w stanie znów pracować.

Wraz z redakcją portalu pacjenci.pl, życzymy Tomaszowi szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy ogromną nadzieję, że ujrzymy go wkrótce na ekranach telewizorów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne
  2. Żona zmarła na raka. Minęły dwa lata, zanim mąż otrzymał od niej łamiący serce list
  3. Objawy mogące świadczyć o nowotworze u dziecka. Nie wolno ich lekceważyć
  4. Media dotarły do szczegółów wypadku Małgorzaty Kożuchowskiej. Prawdopodobną przyczyną nieuleczalna choroba
  5. Choroby, które sieją największe spustoszenie. Odpowiadają za śmierć ponad połowy Polaków
  6. Zmiana dla 850 tys. Polaków. 500 plus z nowym progiem dochodowym

Następny artykuł