Tomasz Stockinger: stan zdrowia
fot. https://youtube.pl Health & Fitness
Autor Klaudia Gaicka - 10 Lipca 2020

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Co dzieje się z aktorem?

Tomasz Stockinger przeszedł w lutym trudną operację serca. Lekarze nie dawali mu dużych szans, przed zabiegiem aktor pożegnał się z rodziną. Dziś wraca do pełni zdrowia, jak sam twierdzi, to doświadczenie sprawiło, że przewartościował wiele rzeczy. Również jego syn nie kryje radości z powodu powrotu ojca do zdrowia.

Tomasz Stockinger niedawno przeszedł poważną operację na otwartym sercu. Tysiące fanów serialu “Klan” wstrzymało oddech. Całe szczęście wszystko się udało i aktor powoli wraca do zdrowia.

Kolor stolca mówi wiele o naszym zdrowiu. Szczególnie jeden z nich powinien nas niepokoićKolor stolca mówi wiele o naszym zdrowiu. Szczególnie jeden z nich powinien nas niepokoićCzytaj dalej

Tomasz Stockinger wraca do zdrowia po poważnej operacji. Lekarze bali się najgorszego, aktor pożegnał się z rodziną

Jak podaje portal Plejada.pl, o poważnej wadzie serca Tomasz Stockinger dowiedział się podczas wizyty u lekarza w zupełnie innej sprawie. Aktor chorował w tym czasie na zapalenie płuc. Wykryta wada wymagała praktycznie natychmiastowej operacji. Rokowania ekspertów były złe, dlatego Stockinger przed operacją pożegnał się z rodziną.

- Nikomu tego nie życzę, ale jest to też wzbogacenie, doświadczenie, które przewartościowuje wiele rzeczy. Kiedy patrzy się śmierci głęboko w oczy, trzeba to zaakceptować. Tu nie ma miejsca na negocjacje - powiedział w wywiadzie dla “Dzień dobry TVN”.

Dziś aktor powraca do swojej serialowej roli, a jego syn nie kryje radości ze stanu ojca.

- On wrócił do gry!!! Serce do tenisa bije mocno jak nigdy! Ja też mam swój powrót. To tu na kortach w Kołobrzegu, gdy miałem 7 lat, wziąłem rakietę do ręki. Tu Tata przyprowadzał mnie na pierwsze lekcje gry. Już 25 lat cieszymy się wspólną pasją! Ile nam to dało radości, przyjaźni, triumfów, porażek, nerwów i emocji to tylko my wiemy. A mam poczucie, że to dopiero pierwszy set. Gramy dalej! Tata, Ty serwujesz… - napisał pod zdjęciem taty.

Fani serialowego Pawła Lubicza nie szczędzili ciepłych słów pod postem Roberta Stockingera. Wszyscy bardzo cieszymy się z powrotu aktora do zdrowia i mamy nadzieję, że jak najdłużej będzie cieszył się zdrowiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiemy co od września czeka polskich uczniów. Minister Edukacji zabrał głos

2. Złożono już 6000 wniosków. Polacy masowo ruszają po 5 tys. zł, ty też możesz zyskać dodatkowe pieniądze

Jakiś czas temu aktor udzielał wywiadu w serwisie Plejada.pl, w którym wyjaśnił, że lekarze twierdzą, że pierwsze trzy miesiące od operacji są decydujące. Patrząc na obecny stan Tomasza, chyba nie mamy czym się martwić.

W obliczu tych wydarzeń warto wspomnieć, jak dużą rolę Tomasz Stockinger odegrał w polskiej kulturze. Na ekranie zadebiutował już w 1978 roku w filmie pt. „Życie na gorąco". W następnych latach odgrywał również ważne role w wielu serialach, między innymi „Dom”, „Pogranicze w ogniu”, „Matki, żony i kochanki” oraz „Przepis na życie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jasnowidz Jackowski aż złapał się za głowę. Wszystko niedługo się zacznie. Najnowsza przepowiednia jest porażająca
  2. Agata Duda nagle przerwała milczenie i przemówiła wydając apel. Padły słowa, których nikt się nie spodziewał;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Kamera nagrała bardzo dziwne zachowanie Roberta Lewandowskiego. Gdy wskazał na Anię, wszystkich zatkało (WIDEO)

Następny artykuł