Wielka tragedia na budowie. Dwóch mężczyzn spadło z 11 piętra

Dwóch mężczyzn spadło z 11. piętra
pixabay.com/MichaelGaida
Autor Barbara Bujar03.07.2020

Tragedia, która wydarzyła się dziś rano w Rzeszowie, wstrząsnęła całym miastem. Z rusztowania ustawionego na terenie budowy spadło dwóch mężczyzn. Pracownicy bezpośrednio przed upadkiem znajdowali się na wysokości 11. piętra. Oboje zginęli na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Rzeszów to najważniejsze miasto województwa podkarpackiego, które jako stolica stanowi jego wizytówkę. Rozwój cywilizacji, a w tym zabudowań jest w takim miejscu szczególnie ważny. Tereny budowy pojawiają się za każdym rogiem, by mogły powstawać tam nowe bloki, wieżowce i biurowce. Niestety na tzw. budowie bardzo często dochodzi do poważnych wypadków. Jeden z nich wydarzył się dziś przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Tragedia jaka spotkała dwóch pracujących tam mężczyzn była ogromna.

Zaskakujące słowa premiera Morawieckiego na temat epidemii. Wielu lekarzy jest oburzonychZaskakujące słowa premiera Morawieckiego na temat epidemii. Wielu lekarzy jest oburzonychCzytaj dalej

Tragedia w Rzeszowie. Sprawę wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora

Jak informuje portal Nowiny24, mężczyźni, którzy zginęli dzisiaj w Rzeszowie byli pracownikami, którzy zajmowali się rozbiórką rusztowania przy powstającym wieżowcu. W trakcie wykonywania swoich obowiązków niespodziewanie spadli z konstrukcji. Bezpośrednio przed upadkiem stali na jej jedenastym piętrze, co miało duży wpływ na finał wypadku. Żaden z nich nie miał szans na przeżycie. Siła z jaką oboje upadli spowodowała tak duże obrażenia ich ciał, że zmarli na miejscu. Według podanych informacji mężczyźni mieli kolejno 29 i 42 lata.

Przyczyny tragedii nie są znane. Wiadomo jedynie, że do wypadku doszło 3 lipca około godziny 8:00. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. O sytuacji powiadomiona została także Państwowa Inspekcja Pracy. Informację o wypadku potwierdził nadkomisarz Adam Szeląg z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. IMGW bije na alarm, złe wieści dla trzech województw. Jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domów

- Ze wstępnych relacji policji wynika, że dwóch mężczyzn pracowało na budowie, przy bloku mieszkalnym i przy rozbiórce rusztowania spadli z jedenastego piętra. W wyniku zdarzenia zginęli na miejscu – przekazał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca decyzja popularnego kebaba. Nie masz maseczki? Nie będziesz obsłużony
  2. "Dziennikarze niemieckiego szma***wca". Politykowi PiS nagle puściły nerwy, bez opamiętania obrażał przedstawicieli mediów
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Jego mecze oglądały miliony fanów. Niestety, doszło do tragedii, 31-latek zmarł w dramatycznych okolicznościach

Następny artykuł