Tragedia Mansa Zelmarowa i jego żony
youtube.com/Eurovision Song Contest
Autor Barbara Bujar - 3 Sierpnia 2020

Ogromna tragedia zwycięzcy Eurowizji. Wraz z żoną starali się o dziecko, niestety wydarzyło się najgorsze

Tragedia po raz drugi wydarzyła się w rodzinie Mansa Zelmerlowa, który w 2015 roku zachwycił fanów na całym świecie i zwyciężył w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalista i jego żona Ciara Janson marzyli o powiększeniu rodziny. Niestety, aktorka kolejny raz poroniła. Zarówno ona, jak i jej mąż zamieścili w sieci wzruszające wpisy.

Tragedia dotknęła rodzinę znanego szwedzkiego wokalisty Mansa Zelmerlowa. Mężczyzna od wielu lat gości na różnych scenach muzycznych. Światową popularność przyniósł mu jednak utwór "Heroes", który zapewnił mu zwycięstwo w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wydarzenie odbyło się w 2015 roku w Wiedniu. Od tego momentu kariera wokalisty nabrała rozpędu.

Eurowizja stała się w pewnym stopniu dla Zelmerlowa przepustką do wielkiego świata. Po wygranej mężczyzna ponownie stanął na jej scenie. W 2016 roku w Stockholmie miał okazję sprawdzić się w roli prowadzącego, natomiast w 2018 roku wystąpił gościnnie podczas polskich eliminacji do konkursu. W życiu prywatnym wokalisty również wszystko układało sie jak najlepiej. Niestety, dobra passa została przerwana.

Ogromne zmiany wejdą w życie już w tym tygodniu. Szumowski zapowiedział nowe zasady i kontroleOgromne zmiany wejdą w życie już w tym tygodniu. Szumowski zapowiedział nowe zasady i kontroleCzytaj dalej

Tragedia w małżeństwie Zelmerlowa. Żona wokalisty kolejny raz poroniła

Sukcesy zawodowe nie przeszkodziły Zelmerlowi w ułożeniu sobie życia prywatnego. Jak donosi Plejada, mężczyzna od kilku lat związany jest z brytyjską aktorką Ciarą Janson. Para zaręczyła się w 2017 roku, a 5 września 2019 roku w Chorwacji odbył się ich ślub. Szczęścia dopełnił ich syn, który na świecie pojawił się 28 maja 2018 roku. Rodzice bardzo pragnęli, by mały Albert Ossian miał rodzeństwo. To jednak nie okazało się takie proste.

Od chwili narodzin syna Ciara Janson zaszła w ciążę już dwukrotnie. Niestety, żadnej z nich nie udało jej się donosić. O kolejnym poronieniu aktorka poinformowała niedawno w mediach społecznościowych.

- Niestety, straciliśmy nasze małe dziecko. To drugie "ciche poronienie", którego doświadczyliśmy w tym roku. Zamierzam spędzić trochę czasu z dala od mediów społecznościowych, aby to wszystko przetworzyć, wyleczyć i spędzić czas z moją cenną rodziną - jej wpis cytuje Plejada.

Poronienie załamało żonę Zelmerlowa, jednak nawet w takiej chwili postanowiła podejść do sytuacji rozsądnie i docenić to, co ma. Jej słowa powinna przeczytać każda kobieta, która znalazła się w podobnej sytuacji.

- To niezwykłe, że zdarzyło się dwa razy z rzędu w późnym etapie ciąży. Niech ten wpis was nie martwi. To po prostu nie był nasz rok (...) Dbajcie o siebie, a jeśli możecie coś z tego wyciągnąć, to proszę zacieśnijcie swoje relacje z rodziną bardziej niż kiedykolwiek - zaapelowała.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski ma fatalne informacje dla wielu Polaków. Wszystko zacznie się już w tym tygodniu
2. Polska gotowa już dziś wysłać ratowników do Bejrutu. Czekają tylko na akceptację

Wzruszający post pojawił się także na instagramowym profilu wokalisty. Mans Zelmerlow zwrócił się w nim do swojej ukochanej żony, którą bardzo wspiera w tej trudnej sytuacji.

- Nie będzie już +1, ale jestem wdzięczny za piękną rodzinę, którą już mam. Jestem pod wrażeniem mojej niesamowicie silnej i odważnej żony, która przez ostatnie dni tak wiele przeszła. Kocham cię - napisał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Widzieliśmy go w kultowych filmach, niestety nie żyje. Media obiegła tragiczna wiadomość
  2. Biedronka pilnie wycofuje popularny produkt, możesz go mieć w lodówce. W sprawę wkracza GIS
  3. Nieprawdopodobna metamorfoza Big Boy'a z Gogglebox. Jak udało mu się dojść do takiego stanu?
  4. Pilna akcja ratunkowa na wodzie. Nagle załamała się pogoda, dzieci nie mogły wrócić na brzeg
  5. Wszyscy czekali, Morawiecki w końcu przemówił w Polsacie nt. Szumowskiego. Rozwiał wątpliwości co do przyszłości ministra
  6. Podczas transmisji na żywo widz zauważył podejrzany szczegół na szyi dziennikarki. Interweniował, okazało się, że pilnie potrzebuje operacji
  7. Wszyscy myśleli, że Magda Gessler go nienawidzi. Dodała jednak zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł