tragedia w toruniu
Fot. pixabay.com arembowski
Autor Klaudia Gaicka - 11 Czerwca 2020

Pożar w Poznaniu. Tragiczny finał akcji ratowniczej

Tragedia w woj. kujawsko-pomorskim. W Toruniu zapłonął pustostan, jeden z obecnych w środku mężczyzn nie przeżył, innego wyniesiono nieprzytomnego. Sprawą będzie się zajmować miejscowa prokuratura.

Tragedia w Toruniu, zapalił się pustostan, w którym byli ludzie. Statystyki pożarów są przerażające, co roku wielu ludzi traci cały swój dobytek lub nawet, co gorsza życie. Przyczyną takiego stanu bardzo często są nieszczęśliwe wypadki. Pusta szklana butelka, czy niedopałek papierosa, mogą poskutkować prawdziwym koszmarem.

Pogrzeb, który zostanie zapamiętany na długo. Wzruszające pożegnanie 8-letniej KingiPogrzeb, który zostanie zapamiętany na długo. Wzruszające pożegnanie 8-letniej KingiCzytaj dalej

Tragedia w toruńskim pustostanie. Jeden mężczyzna zmarł, drugiego wyniesiono nieprzytomnego

Straży pożarnej udało się ugasić pożar pustostanu przy ul. Szosa Chełmińska w Toruniu (woj. Kujawsko-pomorskie). Niestety jeden z mężczyzn, którzy byli w tym czasie w obiekcie, nie przeżył.

– Ogień został ugaszony, a miejsce pożaru zabezpieczono. To pustostan po domu jednorodzinnym. Nasza działania w miejscu pożaru zostały zakończone – wyjaśnił dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

W momencie, kiedy na miejsce tragicznych zdarzeń przybyła straż, mężczyźni znajdowali się na terenie budynku. Jeden z nich zmarł, drugi był nieprzytomny, a dwóch pozostałych udało się ewakuować. Reanimacja drugiego mężczyzny udała się, przywrócono mu funkcje życiowe.

– Nie posiadam informacji, czy pozostała trójka mężczyzn została zabrana do szpitala – powiadomił PAP dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu.

Niestety dyżurny nie mógł udzielić informacji nawet o prawdopodobnej przyczynie pożaru. Nie wiemy, czy był on spowodowany nieszczęśliwym wypadkiem, czy może ktoś celowo zaprószył pożar w budynku. Śledztwem ma zająć się miejscowa prokuratura.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski w mocnych słowach o obecnej sytuacji. "Ja się boję"

2. Polskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumni

Jak podaje Tvp.info, na miejscu wypadku pracowały wszystkie służby. Pamiętajmy, aby w sytuacji, w której zauważymy niepokojący dym lub ogień bezzwłocznie powiadomić odpowiednie służby. Szybka reakcja może uratować komuś życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVN
  2. Setki osób pojawią się dziś pod Pałacem Prezydenckim. Podobnego protestu jeszcze nie było, zaskakujące szczegóły
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Legendarny polski piłkarz skazany na karę pozbawienia wolności. Oskarżyła go własna żona, aż szczęka opada

Następny artykuł