Tragedia: policja znalazła zwłoki mężczyzny
pixabay_cocoparisienne
Autor Barbara Bujar - 21 Maja 2020

Ogromna tragedia. W pobliżu szpitala znaleziono ciało mężczyzny

Tragedia rozegrała się wczoraj wieczorem we Wrocławiu. W pobliżu szpitala przy ul. Fieldorfa policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Trwa dochodzenie w sprawie.

Tragedia, do której doszło rezegrała się wczoraj wieczorem. Wrocławscy policjanci otrzymali niepokojące zawiadomienie. Osoba, która zdecydowała się zadzwonić, bardzo martwiła się o jednego z członków swojej rodziny i poprosiła o pomoc miejscowych funkcjonariuszy.

- W środę wieczorem otrzymaliśmy telefon z informacją, że jeden z członków rodziny może chcieć targnąć się na swoje życie – poinformował st. sierż. Krzysztof Marcjan w rozmowie z portalem gazetawroclawska.pl

Lekarze dawali mu zaledwie 2% szans na przeżycie. Niemowlak zaskoczył jednak wszystkichLekarze dawali mu zaledwie 2% szans na przeżycie. Niemowlak zaskoczył jednak wszystkichCzytaj dalej

Tragedia, podczas której nie dało się nic zrobić

Policjanci nie czekali, tylko od razu ruszyli do akcji. Rozpoczęli od próby zlokalizowania poszukiwanego mężczyzny. Ustalili, że może on znajdować się w okolicy szpitala przy ul. Fieldorfa.

Na miejscu pojawiło się kilka radiowozów. Policjanci, którzy wzięli udział w interwencji, wiedzieli, że muszą działać szybko. Zaginiona osoba najprawdopodobniej chciała popełnić samobójstwo. Po intensywnych poszukiwaniach funkcjonariuszom udało się znaleźć mężczyznę. Znajdował się on na terenach leśnych niedaleko ul. Fieldorfa, przy której mieści się szpital.

Dzisiaj grzeje: 1. Tysiące Ukraińców chce przedostać się do Polski. Zadanie to jest jednak wyjątkowo trudne

2. Żona zauważyła w knajpie męża na randce z kochanką. Reakcja przechodzi najśmielsze oczekiwania, przechodnie nie mogli oderwać oczu

Niestety na ratunek było już za późno. Lekarz stwierdził zgon, a ciało mężczyzny zostało zabrane przez pracowników Zakładu Medycyny Sądowej w celu wykonania sekcji zwłok.

Na miejscu prace podjęli policyjni technicy i prokurator. W zdarzeniu wstępnie wykluczono udział osób trzecich – informuje lokalny portal.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedyś obrastał płoty w ogrodach i ludzie za nim przepadali. Agrest dzisiaj jest niedoceniany, a szkoda bo ma niewyobrażalne właściwości
  2. Kolejne ognisko koronawirusa w Polsce. Chodzi o fabrykę mebli w Wielkopolsce, zamknięto przedszkola
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Ministerstwo zajęło nowe stanowisko w sprawie zakazu handlu w niedzielę. Spore zaskoczenie

Następny artykuł