tragedia w domu blizniaczek
Fot. pixabay.com/ 809499
Autor Klaudia Gaicka - 22 Maja 2020

3-letnie bliźniaczki spłonęły we własnym domu. Matka mimo usilnych prób nie zdołała ich uratować

Tragedia w domu 3-letnich bliźniaczek. Ich mama nie mogła się dostać do domu, by je uratować z pożaru. Z pomocą przybyli strażacy, było już jednak za późno, dziewczynki nie przezyły.

Tragedia miała miejsce w Batlow, w Nowej Południowej Walii (Australia). Bliźniaczki spłonęły na oczach swojej matki. Kobieta, mimo usilnych prób ratowania dzieci, została obrzucona internetowym błotem.

Donald Trump wyznał, co zrobi w przypadku drugiej fali koronawirusa. Jego słowa wywołały burzęDonald Trump wyznał, co zrobi w przypadku drugiej fali koronawirusa. Jego słowa wywołały burzęCzytaj dalej

Tragedia w domu bliźniaczek

Jak donosi portal Popularne.pl, w poniedziałek, w godzinach porannych, Tanyka Ford dostrzegła, że jej córki bliźniaczki bawią się poduszką przy domowym kominku, w których znajdowały się rozżarzone drewienka. Zanim matka dziewczynek zdążyła zareagować, poduszka zajęła się ogniem. Tanyka wyszła na zewnątrz, aby ugasić powstałe na przedmiocie płomienie.

Z opisu kobiety wynika, że później 3-letnie dziewczynki zamknęły za swoją mamą drzwi. Tanyka próbowała na wszelkie sposoby dostać się do budynku i poważnie się pokaleczyła, próbując wybić zamknięte okno. Dopiero strażakom udało się wydostać dziewczynki na zewnątrz. Pomimo akcji reanimacyjnej nie udało się ich uratować.

Jak podaje Fakt, nadinspektor Bob Noble uważa, że był to nieszczęśliwy wypadek.

- Jestem pewien, jak to tylko możliwe, że był to tragiczny wypadek, który w wielu innych przypadkach prawdopodobnie nie doprowadziłby do tak katastrofalnych skutków – zapewnił Noble.

Tanyka Ford nie może pogodzić się z tym, co się stało. Dodatkowych problemów dodaje kobiecie fala hejtu, która cały czas do niej napływa ze strony internautów i nie tylko.

- Moje śliczne córeczki… Tęsknię za nimi bardziej niż można opisać słowami. Jestem absolutnie zdruzgotana i nienawidzę siebie za to, że nie byłam w stanie zrobić więcej – zwierzyła się mama bliźniaczek.

Niedaleko feralnego domu mieszkają wujkowie dziewczynek. Ich ciocia, Tammy Dubois wyjawiła szokującą dla wszystkich informację. Dotyczyła one tego, jak wyglądały dziewczynki, kiedy je odnaleziono.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze dawali mu zaledwie 2% szans na przeżycie. Niemowlak zaskoczył jednak wszystkich

2. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły

- Za każdym razem, gdy wychodzę z domu lub patrzę przez okno, widzę to wszystko. Ten widok za każdym razem łamie mi serce. Dziewczynki nie umiały jeszcze mówić, ale miały swój własny język. Uwielbiały się nawzajem. Znaleziono je skulone w pokoju, trzymające się za rączki – opowiedziała kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pozbywanie się obierek po ziemniakach jest wielką stratą. Możesz je cudownie wykorzystać
  2. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Minister zdrowia ostrzega, że niewykluczone jest ponowne zamknięcie niektórych usług. Być może już w lipcu

Następny artykuł