TVN: apel od WOŚP
.
Autor Karol Zaborowski - 13 Stycznia 2020

Już po finale WOŚP wystosował ważny apel do wszystkich Polaków. Cały kraj powinien go przeczytać

TVN po raz kolejny zajął się transmitowaniem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz fundacja zwróciła się do Polaków z ważnym apelem, który powinien zobaczyć każdy z nas.

TVN już od kilku lat zajmuje się transmitowaniem finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wcześniej odpowiadało za to TVP, jednak po wielu latach wspierania WOŚP stacja zaprzestała prowadzenia transmisji z imprezy. Co prawda 28. finał już za nami, ale fundacja założona przez Jurka Owsiaka wystosowała do Polaków specjalny apel, z którym powinien się zapoznać każdy.

Choć wśród naszego społeczeństwa działalność Jurka Owsiaka wzbudza spore kontrowersje, to nie da się ukryć, że jego fundacja robi dużo dobrego dla pacjentów w polskich szpitalach. Na wielu oddziałach można znaleźć sprzęt z naklejonym serduszkiem, który codziennie pomaga wielu osobom wrócić do zdrowia.

Skandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańcówSkandal podczas 28. finału WOŚP. Zachowanie protestujących oburzyło mieszkańcówCzytaj dalej

W tym roku TVN znowu gra z WOŚP, fundacja przekazała ważny apel

Przy okazji każdego finału WOŚP słychać liczne głosy przeciwników akcji, którzy zarzucają nieuczciwość Jurka Owsiaka. Często też można usłyszeć, że pomagać się powinno cały rok, a nie jedynie jeden dzień, co oczywiście Orkiestra robi, choć już nie z tak wielkim rozgłosem. Na stronie Fundacji pojawił się apel informujący, że to wcale nie koniec zbiórek na tegoroczny cel.

Mimo zakończenia 28. finału wciąż można wspierać WOŚP na wiele sposobów. Trzeba tu wspomnieć, chociażby o aukcjach internetowych, które potrwają do końca stycznia. Niektóre z nich są naprawdę kuszące, a z poprzednich lat doskonale wiemy, że można dzięki nim zebrać naprawdę duże kwoty na pomoc chorym.

Jednak jeżeli nie mamy dość pieniędzy na udział w licytacji, to możemy wysłać zwykłego SMS-a o treści SERCE pod numer 75 565. Jego koszt to 5 złotych Netto, a operatorzy komórkowi oświadczyli, że cały przychód z nich zostanie przekazany właśnie na WOŚP. Takie SMS-y można wysyłać do 22 stycznia 2020 roku.

- 28. Finał już za nami! Daliście z siebie wszystko i jeszcze więcej. Koniec tego wielkiego wydarzenia nie oznacza, że nie możecie już nic zrobić. Jeśli czujesz, że mógłbyś zrobić jeszcze więcej dla medycyny zabiegowej, przedstawimy kilka możliwości, które wciąż pozwalają na wsparcie celu 28. Finału - czytamy na stronie WOŚP.

Oczywiście wspomaganie Fundacji nie kończy się wraz ze styczniem, ponieważ przez cały rok każdy z nas może dobrowolnie wpłacać datki zarówno bezpośrednio przez stronę WOŚP, jak i profil Fundacji na portalu Facebook. Pamiętajmy, że pomoc polskim pacjentom i szpitalom nie kończy się wraz z wielkim finałem całej akcji, a trwa cały rok. To, czego byliśmy świadkami wczoraj to jedynie kulminacja zbiórek, które trwają cały czas.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mąż znęcał się nad uwielbianą piosenkarką psychicznie i fizycznie. Groził, że obetnie jej palec
  2. Julia Wieniawa powiedziała, co uważa o WOŚP. Przy okazji ujawniła historię ze swojego dzieciństwa
  3. Ze wzdęciami zmaga się prawie połowa Polaków. Warto wiedzieć, jak im zapobiegać
  4. Objawy raka gardła. Łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem
  5. Koktajl, który oczyszcza jelita. Najlepiej pić go przed snem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł