TVN: wybuch Warszawa
fot. https://pixabay.com/ Randgruppe
Autor Natalia Niewczas - 16 Lipca 2020

Wybuch w warszawskiej kamienicy. Prokuratura ujawniła, co było przyczyną, aż ciarki przechodzą

TVN Warszawa wyjaśnia, jak doszło do zdarzenia przy ulicy Kłobuckiej na warszawskim Ursynowie. Portal przekazuje najnowsze doniesienia z Prokuratury Okręgowej. Wiadomości są szokujące. Do wybuchu w jednej z kamienic doprowadził popularny ostatnimi czasy środek transportu. W samej Warszawie do szybkiego przemieszczania się korzysta z niego coraz więcej osób.

TVN publikuje najnowsze ustalenia Prokuratury Okręgowej, badającej okoliczności wybuchu, do którego doszło 6 czerwca 2020 roku w godzinach porannych. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Kłobuckiej na Ursynowie. Jego wynikiem były duże uszkodzenia budynku mieszkalnego - z ich powodu do użytku nie nadawały się aż dwa lokale. Wszystko to przez elektryczną hulajnogę.

Pilna decyzja GIS. Produkty, którymi zajadają się tysiące Polaków wycofane ze sklepów, są niebezpiecznePilna decyzja GIS. Produkty, którymi zajadają się tysiące Polaków wycofane ze sklepów, są niebezpieczneCzytaj dalej


Elektryczna hulajnoga spowodowała wybuch w warszawskiej kamienicy


Według doniesień TVN Warszawa przyczyną całego zdarzenia była elektryczna hulajnoga, a właściwie jej akumulator. Pojazd należał do właścicieli jednego z mieszkań, którzy trzymali urządzenie wewnątrz budynku. Jak podaje portal tvn24.pl, jednoślad był wtedy ładowany.


Wolnostojącą elektryczną hulajnogę znajdziemy teraz niemalże w każdym zakątku Warszawy. Z mogącego wzbudzać w niektórych nostalgię pojazdu chętnie korzysta coraz więcej osób, zwłaszcza że elektryczną hulajnogę wypożyczymy z użyciem smartfona. Jednoślad, który spowodował wybuch na Ursynowie, nie pochodził jednak z wypożyczalni. W przypadku tego zaskakującego zdarzenia posiadanie własnej hulajnogi nie przyniosło właścicielom powodu do radości.


Wybuch doprowadził do wielu zniszczeń - z użytku wyłączono dwa mieszkania, z jednego wyleciało okno. Jak relacjonuje świadek zdarzenia, eksplozji towarzyszył głośny huk, a ze ścian budynku posypał się tynk. Zaalarmowani sąsiedzi natychmiast wezwali służby ratunkowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Kontrole w polskich domach, do ciebie też mogą zapukać i nałożyć prawie 700 zł kary. Bezpieczne tylko kilka grup


Elektryczne hulajnogi są ostatnio bardzo popularnym prezentem, który otrzymują dzieci. Zdarzenia, które miały miejsce w Warszawie pokazują jednak, że trzeba z nimi uważać. Podczas ładowania najlepiej trzymać jednoślad z dala od siebie. Bardzo ważne jest też zwrócenie uwagi na to, jaki sprzęt kupujemy. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych źródeł, które oferują hulajnogi posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Pozorna oszczędność polegająca na wyborze tańszego, niesprawdzonego sprzętu, może okazać się tragiczna w skutkach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uważajcie na swoje dzieci. Wydano pilny komunikat ostrzegający przed niebezpieczną substancją
  2. Kinga Duda w poważnych tarapatach? Upubliczniono korespondencję. Co teraz zrobi?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł