Agata Młynarska zmaga się z poważną chorobą
youtube.com/Plejada
Autor Barbara Bujar - 17 Czerwca 2020

Smutne informacje o gwieździe TVN. Dziennikarka zmaga się z rzadką chorobą

TVN zatrudnia wiele znanych i lubianych osób. Ze stacją związana jest m.in. dziennikarka i prezenterka Agata Młynarska. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna kobieta ma wielu fanów. Życie nie oszczędziło jej jednak problemów. Jakiś czas temu na antenie Radia Zet przyznała, że zmaga się z poważnym schorzeniem, na które nie ma skutecznego leku. Informacja o chorobie zmieniła jej dotychczasowe życie.

Agata Młynarska to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek. Z pracy nie zrezygnowała nawet podczas pandemii koronawirusa. Kobieta cały czas prowadzi swój kanał na Youtube, na którym regularnie pojawiają się nowe wywiady w ramach programu #AgatasięKręci. Rozmowy prowadzone przez gwiazdę TVN odbywają się zdalnie i dotyczą przeróżnych tematów. Młynarska zaprosiła do najnowszych dyskusji m.in. prof. Grażynę Rydzewską, Janinę Ochojską i Annę Wyszkoni.

Michał Wiśniewski w ostrych słowach krytykuje rząd za obostrzenia. „Traktuje się nas jak bydło”Michał Wiśniewski w ostrych słowach krytykuje rząd za obostrzenia. „Traktuje się nas jak bydło”Czytaj dalej

Choroba, z którą na co dzień zmaga się gwiazda TVN

Goście programu #AgatasięKręci bardzo często opowiadają dziennikarce o swoim życiu. Widzowie mogą bliżej poznać ich historię i dowiedzieć się, jakimi kierują się poglądami. Nie wszyscy wiedzą, że sama prowadząca także zmaga się z poważnym problemem. Jak podaje abczdrowie.pl, Młynarska cierpi na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Pierwszy raz z powodu silnych dolegliwości trafiła do szpitala na chwilę przed Festiwalem w Opolu. O swoim stanie zdrowia postanowiła opowiedzieć w wywiadzie dla Radia Zet.

Choroba Leśniowskiego-Crohna to przewlekłe zapalenie jelit, które objawia się bólami brzucha, biegunkami i ogólnym osłabieniem. Schorzeniu często towarzyszy także gorączka, utrata masy ciała i dyskomfort okolic odbytu. Chorzy poddawani są specjalnej diecie i terapii. Niestety do tej pory nie znaleziono leku, który całkowicie wyleczyłby pacjenta z choroby Leśniowskiego-Crohna. Metody stosowane przez lekarzy mogą jedynie łagodzić pojawiające się objawy.

Agata Młynarska po raz pierwszy odczuła niepokojące symptomy tuż przed Festiwalem w Opolu, który miał zostać przez nią poprowadzony. Dziennikarka z powodu silnego bólu zrezygnowała ze swoich obowiązków, po czym trafiła na SOR. Lekarze postawili diagnozę, po której wywróciło się życie Młynarskiej. Na tę wiadomość prezenterka czekała aż 1,5 miesiąca. Czas oczekiwania bardzo ją denerwował.

Dzisiaj grzeje: 1. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

2. Szykuje się nowa opłata, resort jest na "tak". Będziemy musieli płacić dodatkowo po 300 zł

Dziennikarka dowiedziała się w końcu, że cierpi na chorobą Leśniowskiego-Crohna, której nie da się w stu procentach wyleczyć. Ta informacja zmusiła ją do podjęcia wielu decyzji i zmian w swoim życiu.

- Musiałam zrezygnować z wielu rzeczy. Przede wszystkim ze swojego rozbuchanego ego – przyznała z pokorą w wywiadzie dla Radia Zet.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskakująca wizja Jackowskiego. Jasnowdz mówi o ogromnym błędzie. Co się wydarzy?
  2. Co tam się stało? Aktywista LGBT przerwał spotkanie z Dudą i wyszedł, o wszystkim opowiedział
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Wielki rywal Małysza ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Kibice zaniemówili, Adam sam o niej nie wiedział

Następny artykuł