TVN: Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala
youtube.com/Plejada
Autor Barbara Bujar - 31 Sierpnia 2020

Fani są przerażeni. Gwiazda TVN w szpitalu

TVN zapowiada powrót popularnych produkcji. Już jesienią oprócz "BrzydUli 2" na ekranie pojawią się także nowe odcinki serialu "Usta Usta", w którego obsadzie ponownie pojawi się Sonia Bohosiewicz. Niestety, najnowsze informacje dotyczące aktorki nie są dobre. Kobieta opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym wyznała, że przebywa w szpitalu. Fani trzymają kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Po dziewięciu latach przerwy stacja TVN zdecydowała się na nową odsłonę popularnego serialu. W obsadzie "Usta Usta" ponownie pojawią się gwiazdy pamiętane z poprzednich sezonów. Już 6 września na ekranie zobaczymy między innymi: Pawła Wilczaka, Magdalenę Popławską, Marcina Perchucia, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz Sonię Bohosiewicz. Radość fanów niestety zakłóciła najnowsza informacja na temat stanu zdrowia jednej z głównych aktorek. Serialowa Iza opublikowała w sobotę nagranie ze szpitalnego łóżka.

Tysiące Polaków otrzymało pilny alert. Skażona woda w rzeceTysiące Polaków otrzymało pilny alert. Skażona woda w rzeceCzytaj dalej

Gwiazda TVN w szpitalu. Sonia Bohosiewicz ma pęknięte żebra

Jak donosi Fakt 24, tegoroczne wakacje miały tragiczny finał dla jednej z polskich aktorek. Sonia Bohosiewicz, która jeszcze niedawno wraz z Piotrem Gąsowskim prowadziła imprezę na Mazurach, trafiła do szpitala. Niepokojącymi informacjami podzieliła się z obserwującymi na Instagramie. Aktorka dodała obszerny wpis, w którym opisała całą sytuację. Przyznała w nim, że ból nasilał się z minuty na minutę.

- Co adrenalina potrafi zdziałać! Wczoraj na scenie z Piotrem Gąsowskim, wręczając nagrody Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Na scenie ledwo ból tlił. Po już Piotrek Gąsowski zdjął mi obcasy i garnitur (za co Ci Piotruś bardzo dziękuję!!!!) i z minuty na minutę było coraz gorzej... - napisała Bohosiewicz.

Choć do wypadku aktorki doszło na Mazurach, udało się jej jeszcze wrócić do Warszawy. Tam od razu trafiła do szpitala, gdzie lekarze potwierdzili złamanie żeber. Silnemu bólowi towarzyszył strach.

- Kiedy dojechaliśmy do Warszawy, odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte żebra? Ból w skali od 1 do 10? Ja daje 8 i 2 dodaje za strach o kręgosłup - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny inspektor sanitarny ostrzega. Już niedługo nawet kilka tysięcy zachorowań jednego dnia
2. Premier z ważną informacją dla emerytów: Po latach poświęceń zasłużyliście

Pobyt Soni Bohosiewicz w szpitalu nie był długi. Z ustaleń serwisu wynika, że aktorka przebywa już w domu i z ogromną nadzieją liczy na to, że za 10 dni wróci do pełnej sprawności. Na razie dni spędza w wygodnym fotelu w otoczeniu najbliższych. Choć wypadek był poważny, Bohosiewicz do dziś nie zdradziła, jak do niego doszło. Rąbka tajemnicy uchylił jeden z rzekomych świadków zdarzenia, który dodał komentarz pod jej zdjęciem.

- Myśląc, że jest u siebie, a nie u przyjaciółki zrobiła krok w czeluść, gdzie były schody - napisał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa totalnie sparaliżowana. Tak źle nie było od dawna, ludziom puszczają nerwy
  2. TVP Info przekazało doskonałe wieści. Play wprowadza zmiany, na które czekały tysiące klientów
  3. Lekarze nie zostali nawet zapytani o zdanie. Jesienią służbą zdrowia zawładnie paraliż?
  4. Najwyższy stopień zagrożenia. IMGW wydało pilny alert
  5. Polski ginekolog nie wytrzymał. Niektóre pacjentki wywołują u niego wstręt
  6. 15-latka wyglądała starzej od własnej babci. Genialna metamorfoza odmieniła jej życie. Wideo pokazuje, że efekty są zniewalające

Następny artykuł