TVP: żałoba
unsplash.com/ Chronis Yan
Autor Klaudia Gaicka - 15 Września 2020

Gwiazda TVP pogrążyła się w głębokiej żałobie. Nie może się otrząsnąć

TVP od lat współpracuje z artystką, która jest jedną z bardziej znanych polskich aktorek teatralnych, filmowych i dubbingowych. Niestety 2020, który od początku jest tragiczny, również i ją bardzo boleśnie doświadczył. Gwiazda straciła jedną z najważniejszych dla niej osób.

TVP od lat współpracuje z Dominiką Kluźniak, która jest jedną z bardziej znanych polskich aktorek teatralnych, filmowych i dubbingowych.

Artystka ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie już w 2003 roku. Od tamtej pory cały czas wzbogaca swój artystyczny dobytek. Od początku swojej kariery jest związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Jedną z jej pierwszych docenionych ról była odebrana w 2007 roku Pippi w „Pippi Pończoszanka” (spektakl w warszawskim Teatrze Dramatycznym).

Ostatnie dni Violetty Villas były koszmarem. Gwiazda odeszła w zapomnieniuOstatnie dni Violetty Villas były koszmarem. Gwiazda odeszła w zapomnieniuCzytaj dalej

TVP bardzo docenia Dominikę Kluźniak. Aktorka doznała ostatnio ogromnej straty

Artystka została nagrodzona Felixem Warszawskim i Nagrodą im. Aleksandra Zelwerowicza za sezon 2007/2008 – przyznawaną przez redakcję miesięcznika „Teatr”. Dodatkowo aktorka otrzymała Felix Warszawski za grę w „Obsługiwałem angielskiego króla” i „Sztuka bez tytułu”. Od blisko 10 lat Kluźniak występuje również na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Prywatnie jest mama dwóch córek.

Dominikę Kluźniak rok 2020 bardzo mocno doświadczył. Aktorka straciła ukochanego brata. Mężczyzna osierocił trzy córki. Jak podaje portal Teleshow.wp.pl, aktorka nie może się z tym pogodzić.

Jej młodszy brat był dla niej nie tylko rodziną, lecz także bliskim przyjacielem. Aktorka zawsze mogła na nim polegać, nawet kiedy rozpadł się jej związek z Bartoszem Głogowskim. Brat cały czas wspierał siostrę i był z niej dumny. Kluźniak z żalem wspomina dorastanie u boku Jakuba. W jednym z wywiadów opowiadała o tym, jak w dzieciństwie wraz z bratem słuchała hip-hopu. Podobnie wakacje rodzeństwo najczęściej spędzało wspólnie w Karkonoszach.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO przekazało druzgocące informacje na temat koronawirusa. Jest też ważny apel szefa organizacji
2.Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co

Wraz z redakcją portalu Pacjenci.pl chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla siostry i pozostałych bliskich zmarłego Jakuba.

Dominikę Kluźniak możemy podziwiać między innymi w produkcjach takich jak: „Kryminalni”, „Pensjonat pod Różą”, „Co słonko widziało”, „Tylko mnie kochaj”, „Lejdis”, „Galerianki”, „M jak miłość”, „Gotowi na wszystko”. „Zabawa zabawa” oraz „Psy 3. W imię zasad”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Witold Pyrkosz zmarł 3 lata temu. Widok jego grobu wywołuje morze łez, niewiarygodne, gdzie się znajduje
  2. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie
  3. Jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Objawy raka płuc łatwo pomylić z innymi schorzeniami, błąd może mieć najwyższą cenę
  4. Nie żyje 28-letni Przemek z Podkarpacia. Gdy matka usłyszała wycie syren, nie podejrzewała, że jadą do jej syna
  5. Minister Zdrowia zapowiedział nowe zasady walki z koronawirusem. Mówi również, jak rozwinie się epidemia w Polsce
  6. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

Następny artykuł