TVP: Matka pod wpływem bawiła się z dzieckiem w skateparku
unsplash.com/freestocks
Autor Barbara Bujar - 17 Września 2020

Przerażające informacje TVP. Była pod wpływem, dantejskie sceny z dzieckiem [Wideo]

TVP przekazało wstrząsające informacje. Kobieta, która była pod wpływem, zabrała dziecko do skateparku. To, co wyprawiała tam ze swoją półroczną córką, mrozi krew w żyłach. Zbulwersowani świadkowie zdarzenia uwiecznili jej zachowanie na nagraniu. Sprawą 38-latki zajęli się funkcjonariusze policji. Kobieta już wcześniej miała z nimi do czynienia.

Przerażające sceny, o których poinformowało TVP, nie mieszczą się w głowie. Widok matki z córką z pewnością powinien wyglądać zupełnie inaczej. Ten, którego świadkami byli przechodnie i osoby korzystające ze skateparku, zupełnie odbiegał od przyjętych norm społecznych. Nie było w nim matczynego uczucia, troski i wspólnej zabawy. Był natomiast alkohol i strach o to, że półrocznemu dziecku za chwilę może stać się krzywda. Pijana 38-latka postanowiła bowiem pojeździć wózkiem swojej córki po rampie przeznaczonej dla deskorolkarzy.

Karol Strasburger musiał reanimować swoją córkę. Nie było chwili do straceniaKarol Strasburger musiał reanimować swoją córkę. Nie było chwili do straceniaCzytaj dalej

Przerażające informacje TVP. Do sieci trafiło nagranie ze skateparku

Jak przekazuje serwis, do bulwersującego zdarzenia doszło niedawno na terenie skateparku, który znajduje się w mieście Jefriemow w obwodzie tulskim w zachodniej Rosji. 38-letnia kobieta, która pojawiła się na jego terenie wraz z małym dzieckiem, kompletnie nie nadawała się do sprawowania nad nim opieki. Z każdą chwilą dziewczynce groziło coraz większe niebezpieczeństwo. Matka jednak najwyraźniej świetnie się bawiła.

38-latka postanowiła pokonać jedną z przeszkód znajdującą się na terenie skateparku. Niestety nie podjęła się tego wyzwania sama. Na wysoką rampę chciała wjechać wózkiem spacerowym, w którym znajdowała się jej półroczna córeczka. Po pierwszym niepowodzeniu dziecko zaczęło płakać, to jednak nie zniechęciło jego matki. Podczas kolejnej próby kobieta ponownie upadła na ziemię, a dziewczynka wypadła z wózka. Zareagowali świadkowie zdarzenia.

Zaniepokojeni przechodnie i inne osoby korzystające ze skateparku postanowili odebrać dziecko pijanej kobiecie. To jednak nie było takie proste. Kilkukrotne próby interwencji zakończyły się niepowodzeniem. Po chwili 38-latką zajęli się już funkcjonariusze policji. Okazało się, że nie było to ich pierwsze spotkanie.

Dzisiaj grzeje: 1. "To będzie matka afer, a wy wszyscy będziecie odpowiadać za to przed sądem". Kontrowersyjna ustawa w Sejmie
2.Będzie kolejna odsłona popularnego programu. Dadzą 5 tys. zł, ale pod jednym warunkiem
3. Nowe odkrycie dotyczące koronawirusa. Naukowcy przebadali miliony próbek

- Sprawą zajęła się również policja. Okazało się, że to nie był pierwszy tego typu incydent z udziałem 38-latki. Kobieta została wcześniej pozbawiona prawa do wychowania bliźniaków - przekazuje TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka akcja ratunkowa, walczą z ogniem. Syreny wyją w całym mieście, są ranni, niebo spowił gęsty dym
  2. Tysiące ludzi czekało na decyzję. Niezwykły kraj ponownie otwiera się na turystów
  3. Pasażer autobusu nie miał maseczki. Zasłonił usta czymś, co sprawiło, że jest o nim głośno na całym świecie [FOTO]
  4. GIS wydał bardzo ważne ostrzeżenie. Groźna bakteria wykryta w jedzeniu, absolutnie go nie spożywajcie
  5. Często boli cię lewa ręka? Uważaj, może być to objaw groźnej choroby
  6. Do obiadu, na przyjęcia i samodzielnie - marynowana w occie dynia sprawdzi się w każdej sytuacji, dawno nic lepszego nie jadłeś

Następny artykuł