pracownik TVP z koronawirusem
fot. https://pixabay.com/ Gregorius71
Autor Natalia Niewczas - 17 Sierpnia 2020

Koronawirus w TVP. Jest oficjalne potwierdzenie

TVP i koronawirus - właśnie taka mieszanka ostatnio wzbudziła szczególne zainteresowanie polskich mediów. Informacje o chorym na COVID-19 pracowniku TAI udało się pozyskać magazynowi “Press”. Wydany przez biuro prasowe TVP komunikat ostatecznie rozwiał wszystkie wątpliwości.

TVP potwierdza - badania laboratoryjne potwierdziły obecność koronawirusa u jednego z zatrudnionych w spółce pracowników. Przedstawiciele polskiej telewizji zapewniają, że sytuacja została szybko opanowana, a przerwa w nadawaniu nie jest rozpatrywana jako prawdopodobny scenariusz.

Złe wieści dla osób wybierających się na urlop. Pojawiły się nowe zakazyZłe wieści dla osób wybierających się na urlop. Pojawiły się nowe zakazyCzytaj dalej

Pracownik TVP chory na koronawirusa

TVP dołączyło do niechlubnego grona dotkniętych epidemią koronawirusa firm i zakładów pracy. Do niepokojących wieści magazyn “Press” dotarł jako pierwszy. Stacja postanowiła zareagować.

Według doniesień portalu wiadomości.wp.pl zarażona COVID-19 osoba pracuje w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej (TAI), jednostce realizującej między innymi programy informacyjne (na przykład “Teleexpres”). Biuro prasowe stacji podkreśla, że do zakażenia doszło w zeszłym tygodniu, a pracownik został natychmiastowo oddzielony od reszty zespołu.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. WHO nie ma dobrych wieści. Świat musi się zmierzyć z jeszcze bardziej śmiercionośną plagą niż wirus

W komunikacie biura prasowego TVP nie zabrakło także wzmianki o reżimie sanitarnym - stacja zachowuje wszelkie niezbędne normy dostosowane do obecnego zagrożenia epidemiologicznego w Polsce. Podzielonych na grupy pracowników przy każdym wejściu do siedziby czeka obowiązkowy pomiar temperatury. Władze TVP zapewniają, że zaistniała sytuacja nie odbije się na funkcjonowaniu Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Obecna rozchwiana sytuacja epidemiologiczna w Polsce wciąż wywołuje skrajne emocje. W sierpniu jeden za drugim padały kolejne rekordy dziennych zdiagnozowanych przypadków koronawirusa. W dniu 17 sierpnia Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 595 kolejnych zachorowań na COVID-19. Łącznie w naszym kraju zmarło 1885 zmagających się z chorobą pacjentów.

Stale rośnie również liczba tak zwanych “ozdrowieńców”. Walkę z chorobą w naszym kraju wygrało ponad 39 tysięcy osób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. [Na żywo] Tęcza się pali, setki policjantów na ulicach. Pilnują każdego pomnika. Narodowcy przed chwilą spalili tęczę
  2. Gigantyczne problemy w TVP, doszło do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. Reakcja musiała być natychmiastowa
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. Kasia Cichopek kręci swoją zgrabną nóżką. Przebojowe nagranie zamieściła na TikToku

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł