TVP: znany sportowiec krytykuje lekarza
screen youtube.com/Szczepienia - Niewygodne Fakty
Autor Barbara Bujar - 24 Maja 2020

Światowej sławy sportowiec krytykuje lekarza na antenie TVP. "Chyba pan się ośmiesza”

TVP od lat emituje program "Pytania na śniadanie". Do jednego z ostatnich odcinków został zaproszony Wojciech Brzozowski. Nikt nie spodziewał się, że wizyta sportowca skończy się aferą. Mężczyzna nie tylko skrytykował siedzącego obok lekarza. Oskarżył go również o kryzys gospodarczy.

Koronawirus to zdecydowanie najgorętszy temat ostatnich miesięcy. Bardzo chętnie podejmują go także celebryci, którzy z zapałem dzielą się swoimi teoriami spiskowymi. Większość z nich nie znjaduje żadnego potwierdzenia w nauce, a mimo to wiele osób w nie wierzy. Niestety takich absurdów słyszymy coraz więcej. Tego właśnie dotyczyła jedna z rozmów, która na antenie TVP została przeprowadzona 23 maja w trakcie jednego z odcinków „Pytania na śniadanie”.

Pierwsze objawy raka wątroby. Wiele osób je bagatelizujePierwsze objawy raka wątroby. Wiele osób je bagatelizujeCzytaj dalej

Skandal w TVP, sportowiec oskarża lekarza

Do rozmowy na temat koronawirusa zostali zaproszeni eksperci. Obok socjologa Tomasza Łysakowskiego i lekarza Michała Sutkowskiego zasiadł siedmiokrotny mistrz świata w windsurfingu, Wojciech Brzozowski. Szybko okazało się, że ostatni z zaproszonych gości nie był najlepszym wyborem.

Sportowiec szybko zaczął wyrażać swoje zdanie, które ewidentnie różniło się od opinii jego towarzyszy. Jak stwierdził Brzozowski, w sytuacji związanej z koronawirusem to właśnie lekarze nie mają racji.

- Jeśli mówi pan, że 350 tysięcy zgonów to jest dramat, a grypa sezonowa zbiera pół miliona, to chyba pan się ośmiesza – jego słowa cytuje noizz.pl

Lekarz od razu odpowiedział Brzozowskiemu, przypominając mu, że problem nie tkwi jedynie w ilości zgonów. Przerażająca jest przede wszystkim liczba osób zarażonych.

Podczas kłótni mistrz świata w windsurfingu zarzucił służbie zdrowia również kłamstwa w diagnozach oraz naciąganie liczby chorych. Jego argumentem było to, że jeśli wirus faktycznie jest tak groźny, to kasjerki w supermarketach muszą być nadzwyczajnie odporne.

Spór między lekarzem a sportowcem doprowadził do mocnych oskarżeń. Brzozowski zarzucił rozmówcy, że jest winny kryzysowi gospodarczemu.

Dzisiaj grzeje: 1. Lekarze nie dawali mu praktycznie żadnych szans. Do szpitala trafił 16-latek ze strzałą w głowie

2. Jak długo zostaniemy w maseczkach? Szumowski wygadał się w programie na żywo, ogromne zaskoczenie

- Moja żona nie dostała od trzech miesięcy ani grosza z ZUS-u, nie mamy za co żyć. Niech pan mi powie, jak pan mi pomoże. Starsi panowie, jak pan doktor, są przyczyną tej całej sytuacji, że firmy są zamknięte, ludzie tracą pracę i jest dramat – czytamy na noizz.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyborna wiadomość dla mieszkańców polskiej miejscowości. Prezydent miasta znosi uciążliwą opłatę, żeby wesprzeć lokalnych handlarzy i kupców
  2. Z ostatniej chwili: Do kiedy będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia odpowiedział
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Zniesienie obowiązku zakrywania twarzy już niedługo. Śląsk może sobie jednak poczekać

Następny artykuł