TVP właśnie przekazało porażającą wiadomość. Koronawirus w Kancelarii Prezydenta

TVP koronawirus kancelaria prezydenta
pacjenci.pl
Autor Klaudia Bochenek28.08.2020

TVP właśnie poinformowało o przypadku zakażenia koronawirusem w Kancelarii Prezydenta. Wiadomo, jaki jest stan zdrowia współpracownika głowy państwa. Wiele osób zaniepokojonych, padnie decyzja o masowej kwarantannie?

TVP przekazało ważne wiadomości o stanie jednej z najważniejszych osób w państwie. Z informacji można domyśleć się, w jakich okolicznościach doszło do zarażenia. Praca Kancelarii Prezydenta zostanie sparaliżowana?

Rząd właśnie podjął nagłą decyzję. Chodzi o obowiązkowe szczepienie na COVIDRząd właśnie podjął nagłą decyzję. Chodzi o obowiązkowe szczepienie na COVIDCzytaj dalej

TVP informuje o stanie zdrowia polityka, pojawił się wpis w mediach społecznościowych

Adam Kwiatkowski pełni funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP od 2015 roku. W latach 2015-2017 dodatkowo pracował jako szef Gabinetu Prezydenta RP. O stanie jego zdrowia rozpisały się dziś największe polskie media. M.in. TVP Info opublikowało wpisy z jego oficjalnych mediów społecznościowych. Okazało się, że Adam Kwiatkowski z dużą dozą prawdpodobieństwa zaraził się na wakacjach. Nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie przebywał na urlopie.

- Drodzy TT - po powrocie z wakacji przed rozpoczęciem pracy poddałem się testowi na COVID19 - miałem pewien symptom towarzyszący koronawirusowi - zaznaczam ze nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP - otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID 19 - czytamy we wpisie, który opublikował sam Adam Kwiatkowski.

Adam Kwiatkowski spodziewał się wielu pytań o swój stan zdrowia, dlatego opublikował kolejny wpis traktujący o samopoczuciu. Na szczęście polityk czuje się dobrze, dziękuje za modlitwę i prosi o uszanowanie prywatności w czasie tej trudnej choroby.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie przekazało porażającą wiadomość. Koronawirus w Kancelarii Prezydenta
2. Rekordowy mandat dla polskiego kierowcy, kwota powala na ziemię. Niemcy nie mieli litości

- Czuje się dobrze - proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie - będę Was informował, jak rozwija się sytuacja - dziękuje za wsparcie i pamięć w modlitwie - BĘDZIE DOBRZE - uspokoił wszystkich Adam Kwiatkowski. Kancelaria Prezydenta będzie pracować bez zmian, ponieważ chory polityk nie miał kontaktu ze współpracownikami zanim wrócił do swoich obowiązków.

To już kolejny przypadek koronawirusa wśród polityków. Na początku sierpnia pozytywny wynik testu otrzymał poseł Ryszard Bober z PSL, a także senator Jan Libicki, z którym zarażony miał kontakt. Senator Artur Dunin także usłyszał o ponurej diagnozie. W połowie sierpnia z kolei zakażony okazał się także Witold Czarnecki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Panika w tramwaju, pasażerowie uciekli. Zakażona kobieta szukała pomocy, chciała jechać do szpitala
  2. "Dzień dobry TVN" z zupełnie nową parą prowadzących. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał
  3. Od 1 stycznia zapłacimy więcej za słodkie napoje, wszystko w trosce o zdrowie. Prezydent właśnie podpisał ustawę
  4. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
  5. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć
  6. Odwołali wesele i przekazali jedzenie bezdomnym w schronisku. Dzień ślubu spędzili z potrzebującymi

Następny artykuł