Tygrysy z Poznania potrzebują pomocy
fot. needpix.com
Autor Karol Zaborowski - 7 Listopada 2019

Tygrysy z poznańskiego ogrodu zoologicznego potrzebują pilnej pomocy. Ruszyła specjalna zbiórka

Tygrysy z poznańskiego zoo były przetrzymywane w koszmarnych warunkach, ale teraz mają szanse na o wiele lepsze życie. Niestety ich stan zdrowia nadal jest bardzo niepewny, dlatego też ruszyła specjalna zbiórka, aby je uratować.

Tygrysy, które aktualnie przebywają w poznańskim ogrodzie zoologicznym, niestety do tej pory poznały ludzi praktycznie tylko z najgorszej strony. Zwierzęta były przetrzymywane w tragicznych wręcz warunkach, a ich los nadal jest niepewny. Tygrysy zostały odebrane poprzednim właścicielom na granicy polsko-białoruskiej i teraz mają szansę na o wiele lepsze życie.

Wszystko dzięki życzliwym osobom, które sprzeciwiły się potwornemu traktowaniu tych wspaniałych zwierząt. Niestety na wolności nie pozostało zbyt dużo tygrysów, a te trzymane w niewoli często nie mają odpowiednich warunków. Dlatego też ruszyła specjalna zbiórka, która ma na celu uratowanie tych majestatycznych zwierząt.

Trafiła do szpitala z potężnym bólem głowy, 2 dni później już nie żyła. Lekarze ostrzegają przed 7 niepozornymi objawamiTrafiła do szpitala z potężnym bólem głowy, 2 dni później już nie żyła. Lekarze ostrzegają przed 7 niepozornymi objawamiCzytaj dalej

Tygrysy potrzebują naszej pomocy

Merida Waleczna, Toph, Gogh, Softi, Kan, Samson, Aqua to imiona, które otrzymały uratowane tygrysy. Na szczęście udało się je odebrać poprzednim właścicielom, którzy nie zadbali nawet o ich podstawowe potrzeby. Tygrysy były trzymane w niezwykle małych klatkach, co dla tak dużych zwierząt jest prawdziwym koszmarem.

Co więcej, ich stan zdrowia jest bardzo zły i wymagają kosztownego i długiego leczenia. Dodatkowo koszta utrzymania takich zwierząt są gigantyczne. Z tego też powodu ruszyła specjalna zbiórka pieniędzy, która ma na celu zebranie niezbędnych środków na przeżycie tych wspaniałych zwierząt. Dosłownie każda złotówka się liczy i jeżeli ktoś chce wspomóc akcję ratowania poznańskich tygrysów to zbiórkę znajdzie TUTAJ.

Następny artykuł