uczniowie wracają do nauczania online
.
Autor Natalia Niewczas - 7 Września 2020

Jest oficjalne potwierdzenie. Uczniowie renomowanego liceum natychmiast rozpoczną zdalne nauczanie

Uczniowie po raz kolejny wymienią szkolną ławkę na domowe biurko. W jednej z renomowanych polskich szkół dyrekcja w trybie natychmiastowym wprowadziła nauczanie zdalne. Za całym zamieszaniem stoi oczywiście koronawirus.

Uczniowie odizolowani - w lubelskim liceum wykryto obecność koronawirusa. Dyrekcja postanowiła wysłać część wychowanków na przymusową kwarantannę. Szkoła działała w porozumieniu z sanepidem.

Pierwsze objawy raka wątroby. Wczesne wykrycie znacząco zwiększa szanse na wyleczeniePierwsze objawy raka wątroby. Wczesne wykrycie znacząco zwiększa szanse na wyleczenieCzytaj dalej

Uczniowie spotkają się z nauczycielami online

Zajęcia stacjonarne zostały odwołane - niezależnie od woli samych uczniów, dyrekcja tej lubelskiej szkoły postanowiła czasowo wdrożyć nauczanie zdalne. Chodzi o renomowane liceum w Lublinie.

W porozumieniu z sanepidem i prezydentem miasta dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. Hetmana Zamoyskiego w Lublinie postanowiła tymczasowo zawiesić zajęcia w salach lekcyjnych. Edukacja w trybie zdalnym będzie obejmowała trzy klasy. Małgorzata Klimczak opublikowała w tej sprawie stosowne oświadczenie.

- Po uzyskaniu zgody prezydenta Lublina oraz pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Lublinie zawieszam, w okresie od dnia 7 września 2020 r. do dnia 14 września 2020 r., zajęcia wszystkich uczniów klasy 3g oraz zajęcia chłopców w klasach 3c i 3f - informuje dyrektor lubelskiej szkoły.

Wedle informacji podawanych na portalu wiadomości.onet.pl, osobą z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa miał być maturzysta. To pierwszy taki przypadek w stolicy województwa lubelskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenie
2. 142 zł na rękę więcej, cięcie urlopów i nowe odszkodowania. Idą zmiany w Kodeksie pracy

Województwo lubelskie nie znajduje się w czołówce najbardziej zagrożonych koronawirusem regionów; od początku trwania pandemii stwierdzono tam łącznie 1711 zakażeń COVID-19. W tym samym czasie wyzdrowiało nieco ponad 1300 pacjentów, zmarło także 26 osób.

W całej Polsce od marca 2020 wyniki badań laboratoryjnych potwierdziły obecność COVID-19 u ponad 70 tysięcy pacjentów. Za tak zwanych ozdrowieńców uznaje się ponad 54 tysiące z nich.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
  3. Niepokojące słowa papieża Franciszka. Ostrzega przed jeszcze gorszą plagą niż koronawirus
  4. Objawy raka, które dostrzeżesz gołym okiem. Kiedy się pojawią, nie ma czasu do stracenia
  5. Lekarze biją na alarm. Popularne badanie sposobem na wyciąganie pieniędzy
  6. Niestety, otrzymała najgorszą diagnozę - złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietę

Następny artykuł