uroda bywa dyskusyjna
Fot. pixabay.com/ Free-Photos
Autor Klaudia Gaicka - 11 Czerwca 2020

Kobieta, która przesadziła z operacjami plastycznymi. Ludzie nazywają ją silikonową lalką

Uroda kobiety większość ludzi przeraża. Młoda Sammy Lewis już nigdy nie będzie wyglądać jak dawniej. Lekarze ostrzegają, tak liczne zabiegi mające poprawiać wygląd, mogą uzależniać. Taki nałóg bywa tragiczny w skutkach. Dziewczyna w niczym nie przypomina już siebie sprzed lat.

Uroda bywa kwestią dyskusyjną. Zdarzają się jednak osoby, co do których zdecydowana większość ma podobną opinię. Co ciekawe, nie chodzi tu czasem o osoby skrajnie niezadbane. W przypadku Sammy Lewis zdaje się ona „zbyt zadbana”.

Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowaDlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowaCzytaj dalej

Uroda kobiety przeraża większość ludzi

Ilość operacji plastycznych, którym poddała się instagramowa gwiazda, przekracza wszelkie normy. Kształt jej twarzy wygląda bardzo nienaturalnie, podobnie ogromne usta i wiecznie zaskoczone brwi.

Jak podaje portal Webniusy.pl, kobieta sama określa siebie, jako „silikonową zdzirę”. Niestety dla wielu jej obserwujących, jej twarz dawno przestała przypominać ludzką.

Eksperci podkreślają, że choć niektóre zabiegi mogą świetnie wpłynąć na wygląd, o tyle ich nadmiar najczęściej kończy się katastrofą. Dodatkowo takie ciągłe poprawki swojego wyglądu, mogą doprowadzić do uzależnienia przez zaburzenie postrzegania siebie.

Niestety Sammy nie jest odosobniona w swoim hobby. Jakiś czas temu pisaliśmy o 22-latce, która wstrzyknęła sobie kwas hialuronowy już 20 razy. Niestety tak duża ilość nic nie znaczy dla Andrei Ivanovej z Bułgarii, dziewczyna cały czas planuje więcej.

– Mój lekarz zrobi mi więcej zastrzyków, ale powiedział, że muszę poczekać co najmniej dwa miesiące – oświadczyła Andrea Ivanova z Bułgarii w wywiadzie dla TMZ.

Lekarze zgodnie twierdzą, że tak duża ilość substancji wstrzyknięta w ciało, w krótkim czasie, nie pozostanie dla niego obojętna.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski w mocnych słowach o obecnej sytuacji. "Ja się boję"

2. Już nie tylko kierowcy zagrożeni mandatami. Od dzisiaj również pasażerowie muszą mieć się na baczności

Operacje plastyczne mogą doprowadzić do wielu komplikacji. Chociażby usta tak dużych rozmiarów mogą negatywnie wpłynąć na mowę człowieka oraz jego zdolności spożywania pokarmów.

Zabiegi jednej i drugiej dziewczyny nie ograniczają się jedynie do twarzy. Kobiety operowały również całe ciała.

Operacje plastyczne

Operacje plastyczne

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVN
  2. Dzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkę
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)

Następny artykuł