wesele: wypadek, kula
unsplash Natalie Thornley
Autor Klaudia Gaicka - 4 Października 2020

Straszny wypadek na weselu. Na miejsce przybył helikopter, karetka oraz dwa zastępy straży pożarnej

Wesele jest od wieków trwale zakorzenione w Polskiej tradycji. Większość zakochanych par nie wyobraża sobie zaślubin bez hucznej imprezy. Niestety marzenia nowożeńców z lubuskiego zakończyły się tragicznie. Na miejscu przybyła karetka, helikopter i dwa zastępy straży.

Wesele stanowi dla wielu Polaków nieodzowny element ślubu. Nawet teraz, w tych ciężkich czasach, wielu obywateli decyduje się uczcić ten piękny moment formalnego połączenia dwóch dusz huczną imprezą.

Gdy lekarz ją zbadał, zdołał powiedzieć tylko Gdy lekarz ją zbadał, zdołał powiedzieć tylko "O mój Boże". Kobieta nie spodziewała się, co jest przyczyną jej problemówCzytaj dalej

Wesele zakończyło się tragicznie. Na starszą kobietę spadła kula dyskotekowa, sprawie przygląda się policja

Para z województwa lubuskiego nigdy nie spodziewała się tego, co w tak brutalny sposób przerwało ich obrzęd weselny. Historia opisana przez portal Onet.pl jest nieprawdopodobna, lecz niestety prawdziwa.

Dzień ślubu miał być dla obojga nowożeńców idealnym początkiem wkroczenia na nową drogę życia. Jednak los chciał, aby ten dzień okazał się zapamiętany w bardziej negatywny sposób, niż tego oczekiwała zakochana para i ich goście.

Do wypadku doszło w miejscowości Krępa pod Zieloną Górą. W jego wyniku starsza kobieta trafiła do lokalnego szpitala. Jej obrażenia były tak poważne, że poszkodowaną przetransportowano do placówki śmigłowcem.

Podczas wesela w lubuskim kula dyskotekowa poluzowała się i spadła prosto na starszą kobietę, która była gościem weselnym. Na miejsce wypadku szybko przybyła karetka, policja, oraz dwa zastępy straży pożarnej. Służby od razy podjęły akcję ratunkową.

- Miejsce lądowania śmigłowca zabezpieczyli strażacy - powiedział nam st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

- Poszkodowana osoba była reanimowana. Ostatecznie z przywróconym krążeniem trafiła do szpitala karetką pogotowia - powiedział st. kpt. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy zielonogórskiej straży pożarnej.

Dzisiaj grzeje: 1.Groźna bakteria wykryta w popularnym pasztecie. GIS ostrzega, pod żadnym pozorem go nie spożywajcie
2.Ekspert ICM UW: za miesiąc 80 tys. zakażeń dziennie. Wiadomo, jaka grupa osób jest największym powodem wzrostu
3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie dla 5 województw. Zagrożenie dla zdrowia i życia, lepiej zostać w domach

Policja rozpoczęła specjalne śledztwo, ponieważ nie wiadomo, co sprawiło, że kula spadła na kobietę.

Przy okazji tematu wesel warto wspomnieć o najnowszych obostrzeniach, które będą obowiązywać jeszcze od tego miesiąca (października 2020). W strefie zielonej limit 150 osób zostanie zredukowany do 100 osób; W strefie żółtej limit 100 osób będzie zmniejszony do 75; W strefie czerwonej limit 50 osób pozostanie bez zmian.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat u Martyniuków. Teraz wiele się zmieni w życiu Zenka Martyniuka. "Pakuję walizki i wyjeżdżam"
  2. Program, który zmienił na zawsze polską telewizję. Mija już 28 lat od emisji pierwszego odcinka "Koła Fortuny"
  3. Nie żyje 17-latek. Spędził 10 godzin w karetce, żaden szpital go nie przyjął, tłumaczenie Rzecznika Pacjenta zaskakuje
  4. 8 sygnałów, które wysyła organizm miesiąc przed zawałem. Każdy powinien je znać, nikt nie powinien ich lekceważyć
  5. Dziś wchodzą w życie nowe obostrzenia. Co się zmieni?
  6. Podwójne kotlety schabowe, niesamowicie soczyste z pyszną, chrupiącą panierką. Receptura samej Magdy Gessler podbija internet

Następny artykuł