wesele: wielka tragedia
pixabay
Autor Klaudia Gaicka - 7 Października 2020

Wielka tragedia na weselu. Panna młoda zamordowana przez ukochanego

Wesele tej młodej pary na pewno nie zostanie w pamięci gości weselnych jako szczęśliwy dzień. Panna młoda, która od dawna marzyła o wielkiej miłości, została zamordowana przez swojego ukochanego. To, w jaki sposób do tego doszło, sprawia, że włos jeży się na głowie.

Miało być wyrównanie emerytur, będzie w pakiecie srogi podatek. Rząd kosztem Polek będzie łatać dziurę budżetowąWesele trwale zapisane jest w polskiej kulturze. Jego tracyjna sięga niepamiętnych czasów, a obrzędy takie jak oczepiny, brama czy toast, znane są wszystkim Polakom. Niestety nie każde zaślubiny kończą się tak samo dobrze. Dzień, na który kobieta tak czekała, okazał się dla niej ostatnim. Tragedia, w której wzięli udział weselnicy, jest straszna. Nieprawdopodobną historię przekazał portal Webniusy.pl.

Obrazy Pacjenci.pl"Pierwszy raz wyrzuciłem rodziców z gabinetu". Co tak bardzo rozwścieczyło znanego lekarza?Czytaj dalej

Wesele zakończyło się tragedią. Pan młody pobił swoją małżonkę ze skutkiem śmiertelnym

Kobieta miała nadzieję, że dzień zaślubin będzie początkiem reszty pięknej historii wielkiej miłości. Niestety, jak się okazało, uczucie było jednostronne. Para poznała się, kiedy mężczyzna odbywał wyrok za morderstwo, 36-letnia Oksana w pełni akceptowała przeszłość 33-letniego Stiepana. Wierzyła, że wspólnie spędzą szczęśliwe, resztę swojego życia.

Stiepan otrzymał przepustkę z więzienia, aby móc uczestniczyć w ślubie i weselu we wsi Prokudskoje w obwodzie nowosybirskim. Świadkowie zdarzenia, którzy do tej pory są w ogromnym szoku, relacjonowali, że pan młody nie szczędził sobie trunków. W końcu tak się upił, że zaczął wszczynać afery i oskarżać swoją małżonkę o „niewłaściwie zachowanie”.

W pewnym momencie Stiepan rzucił się na Oksanę i zaczął ją okładać pięściami. Goście weselni, którzy byli świadkami całego zajścia, nie wiedzieli, co mają robić. Postanowili wezwać policję.

- Złapał ją za włosy, uderzył ją, wypchnął na ulicę, gdzie również dalej uderzał w różne części ciała i głowę. Później wrzucił ją do pobliskiego rowu – relacjonuje jeden z gości weselnych.

Dzisiaj grzeje: 1.Sanepid wydał pilne ostrzeżenie. Szkło, pleśń i martwe szkodniki w popularnym produkcie
2.Abonament RTV w 2021 roku będzie wyższy. Ale nie wszyscy muszą go płacić, lista zwolnionych zaskakuje długością
3.Dorota Gardias opowiedziała o swojej chorobie. Wiemy od kogo się zaraziła

Oksana umierała na oczach weselników. Jej obrażenia okazały się tak poważne, że zmarła na miejscu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, jak tylko przybyli na wesele. Stiepan od razu przyznał się do winy, jednak nie wykazał skruchy.

- Bił ją przez długi czas na oczach świadków i uderzał jej najważniejsze organy – tułów i głowę. W trakcie śledztwa w pełni przyznał się do winy. Co do skruchy… nie mogę komentować. Osobiście nie wierzę, że okazał skruchę – mówi jeden z funkcjonariuszy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Rząd podjął decyzję. Zwiększają obostrzenia dla mieszkańców i turystów dużego regionu w Polsce
  2. Znamy prognozę na nadchodzącą zimę. Gigantyczny wpływ globalnego ocieplenia, wszystko już jasne
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Były hitem PRL-u, mówiło się na nie "oszukane schabowe". Kotlety z mortadeli do dziś mają swoich wiernych fanów, którzy chętnie do nich wracają

Następny artykuł