Wesele zakończyło się tragedią
pixabay.com/Pexels
Autor Barbara Bujar - 14 Września 2020

Najpierw przerażający huk, potem rozpaczliwe krzyki gości. Wielka tragedia na weselu, najpiękniejszy dzień w życiu zmienił się w koszmar

Wesele zakończyło się tragedią. 5-letni chłopiec, który wraz z rodzicami świętował najważniejszy dzień w życiu znajomej młodej pary, doznał poważnego wypadku. Gdy zgromadzeni goście usłyszeli ogromny huk, zorientowali się, że dziecko zostało przygniecione przez ciężki stół. Konieczna była interwencja lekarska. 5-latek natychmiast trafił do szpitala.

Wesele to najważniejsze wydarzenie dla każdej zakochanej pary. Gromadzi się na nim mnóstwo znajomych osób, by wraz z nowożeńcami świętować uroczyste złożenie przysięgi małżeńskiej i rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu. Zazwyczaj takie imprezy kojarzą się z dobrą zabawą, smacznym jedzeniem, mnóstwem wzruszeń i niezliczoną ilością śmiechu. Nie wszystkim jest to jednak dane. Goście wesela, które odbyło się w hotelu Drake w Oakbrook niedaleko Chicago, będą wspominać je zupełnie inaczej.

Ministerstwo Zdrowia przekazało niezwykle ważny komunikat. Każdy powinien się z nim zapoznaćMinisterstwo Zdrowia przekazało niezwykle ważny komunikat. Każdy powinien się z nim zapoznaćCzytaj dalej

Wesele zamieniło się w koszmar. Nie żyje 5-letni chłopiec

Jak donosi portal Webniusy, wspomniane wesele odbyło się w Oakbrook mieszczącym się obok Chicago. Wśród zaproszonych gości na sali znajdowali się Anna i Simon Berlingerio, którzy na uroczystość postanowili zabrać ze sobą swojego 5-letniego syna Lucę. Wszyscy bawili się wyśmienicie, do momentu, w którym usłyszeli przerażający huk. Gdy zobaczyli, że chłopiec leży pod ogromnym stołem, zamarli.

Dosłownie chwilę wcześniej mały Luca postanowił wejść na granitowy stół, na którym chciał się położyć. Chwila nieuwagi wystarczyła, by spadł z niego na ziemię. Niestety stół, który na sali pełnił jedynie element dekoracyjny, przerócił się wraz z chłopcem, przygniatając na podłodze jego drobne ciało. Z tłumu gości wyłonił się uczestniczący w weselu lekarz. Natychmiast przystąpił do udzielania pierwszej pomocy, w tym do reanimacji.

Akcja ratunkowa była niezbędna. Stół spadł prosto na głowę 5-letniego chłopca, który natychmiast stracił przytomność. Konieczne było także sztuczne oddychanie. Zabawa, która jeszcze przed chwilą cieszyła wszystkich gości, w jednym momencie zamieniła się w koszmar. Wszyscy z niepokojem obserwowali, jak lekarz walczy o życie Luci i modlili się i jak najszybszy przyjazd karetki pogotowia. Gdy ratownicy pojawili się na miejscu, od razu zabrali poszkodowanego chłopca do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 5-letnia Lilianka z Troszyna. Wszyscy myśleli, że ma zwykłą "jelitówkę", prawda okazała się jednak straszniejsza
2.Tysiące Polaków załapią się na dodatkowe 1500 zł miesięcznie od rządu. O pieniądze będzie wyjątkowo łatwo

Niestety, choć medycy z Elmhurst Memorial Hospital robili wszystko, co mogli, chłopca nie udało się uratować. Luca zmarł w wyniku poważnego urazu głowy. Rodzice i pozostali bliscy nie umieli w to uwierzyć. Pracownicy hotelu, w którym odbyło się wesele, skierowali do nich specjalną wiadomość.

- Nasz zespół jest załamany z powodu tego strasznego wypadku. Przekazujemy kondolencje rodzinie chłopca. Szanując ich prywatność, nie możemy się podzielić szczegółami zdarzenia. (…) Żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co czują najbliżsi, którzy stracili dziecko – treść kondolencji miał cytować Daily Mail.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Joanna Kurska przekazała wspaniałą nowinę. Nie mogła opanować radości i wzruszenia, gratulacje
  2. Potwierdzili. Mamy kolejny rekord zakażeń koronawirusem. WHO alarmuje
  3. Objawy niedoboru potasu. Bez niego nasz organizm nie może sobie poradzić
  4. Rząd rozdaje pieniądze poszkodowanym przez koronawirusa. Można dostać nawet 7 tysięcy euro, o co chodzi?
  5. Kolejna szkoła zamknięta. Koronawirus wykryty u nauczycielki, setki osób poddano kwarantannie
  6. Polacy notorycznie nie dodają do jajecznicy 1 składnika. Błąd, bez niego traci aksamitną konsystencję i cudowny smak

Następny artykuł