wesele z tragicznym finałem
fot. https://unsplash.com/ Robert Mathews
Autor Natalia Niewczas - 16 Września 2020

Tragedia na weselu. Nie żyje 5-latek

Wesele to czas świętowania i radości. Po tej uroczystości rodzinnej trudno będzie mówić jednak o szczęśliwych wspomnieniach. Podczas zabawy doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku. Nie żyje 5-letni chłopiec.

Wesele z tragicznym finałem odbyło się w Stanach Zjednoczonych w stanie Illinois. To właśnie tam na przyjęciu bawił się 5-letni chłopiec i jego bliscy. Gdy doszło do tragedii, Luca wesoło dokazywał z innymi biorącymi udział w uroczystości dziećmi. Takiego scenariusza nikt nie zdołał przewidzieć, na głowę pięciolatka spadł ciężki stół.

Koronawirus atakuje nie tylko płuca. Niepokojące wyniki badańKoronawirus atakuje nie tylko płuca. Niepokojące wyniki badańCzytaj dalej

Wesele zakończone tragedią

Wesele w Illinois zakończyło się niewyobrażalną tragedią. Podczas zabawy doszło do niespodziewanego, śmiertelnego w skutkach zdarzenia. W wyniku wypadku 5-letni Luca Berlingerio stracił życie - na chłopca runął stół.

Jak podaje portal parenting.pl, do wypadku doszło w Drake Hotel w Oak Brook w stanie Illinois. 5-letni Luca bawił się na blacie granitowego stołu. Gdy postanowił zejść na podłogę, ciężar ciała chłopca niespodziewanie przeważył ciężki mebel - stół spadł prosto na jego głowę. Wszystko działo się w ułamkach sekund.

Luca trafił do miejscowego szpitala z niezwykle poważnymi obrażeniami głowy. Właśnie tam lekarze stwierdzili zgon dziecka. Zaledwie tydzień wcześniej, pod koniec sierpnia, chłopiec obchodził 5 urodziny. Do zaistniałej sytuacji odniósł się dyrektor Drake Hotel.

Dzisiaj grzeje: 1. Już jutro wchodzi w życie nowy zakaz. Dotknie wiele osób
2.Miała zapłacić mandat za odmowę obsługi klientki bez maseczki. Sąd jednak zaskoczył decyzją

- Nasz zespół jest załamany z powodu tego strasznego wypadku. Chcielibyśmy przekazać nasze kondolencje rodzinie i przyjaciołom, których to dotyczy - przekazał Lee Hoener.

Dyrektor obiektu dodaje, że bliższe szczegóły zdarzenia nie zostaną podane do wiadomości publicznej. Powodem podjęcia powyższej decyzji jest uszanowanie prywatności krewnych zmarłego dziecka, w szczególności pogrążonych w żałobie rodziców oraz starszego brata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne informacje właśnie dotarły do mediów. Fani „M jak miłość” zdruzgotani, niestety
  2. Martyna Wojciechowska świadkiem dramatu. Podróżniczka pokazała wszystko w sieci
  3. Niepokojące objawy u niemowlaka. Nie wolno ich bagatelizować
  4. Ile ofiar koronawirusa nie miało chorób współistniejących. Niepokojące dane
  5. Wykorzystują lukę, aby obejść obostrzenia. Nowe maseczki stają się coraz bardziej popularne
  6. Tylko łyżka, nie mniej ni więcej i wyjdą najlepsze pod słońcem kotlety mielone

Następny artykuł