Wesele skończyło się morderstwem
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 28 Sierpnia 2020

Sceny jak z horroru. Podczas wesela zabiła ukochanego

Wesele z makabrycznym finałem. Świadkowa panny młodej zabiła swojego partnera, kiedy ten przebywał w pokoju. 24-latka była o niego zazdrosna, dlatego postanowiła zadać mu cios nożem. Jej sprawą zajęła się już prokuratura. Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa i zawnioskowano o tymczasowe umieszczenie jej w areszcie. W morderstwo mężczyzny najprawdopodobniej były zamieszane jeszcze dwie osoby. Są nimi nowożeńcy.

Wesele poprzedzone złożeniem przysięgi małżeńskiej miało być najszczęśliwszym wydarzeniem dla pary młodej. Niestety, wyczekiwany moment zamienił się w koszmar. Zazdrość świadkowej spowodowała, że posunęła się ona do brutalnego czynu i zaatakowała nożem swojego partnera. Na miejscu od razu pojawiła się policja. Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend, w nocy z soboty na niedzielę.

Minister zdrowia nagle zmienia zasady kwarantanny. Szumowski złapałby się za głowęMinister zdrowia nagle zmienia zasady kwarantanny. Szumowski złapałby się za głowęCzytaj dalej

Brutalny mord w podwarszawskich Markach. Wesele skończyło się wizytą policji i prokuratora

Jak donosi portal o2.pl, drastyczne sceny miały miejsce w ubiegły weekend w Markach pod Warszawą. To właśnie tam pobrali się przyjaciele 24-letniej Karoliny Dz. i jej partnera, 48-letniego Piotra J. Po ceremonii wszyscy udali się na pobliską salę, by tam świętować radosne wydarzenie i bawić się do białego rana. Mimo świetnych humorów gości od samego początku niepokoiło jednak zachowanie świadkowej panny młodej. Wszyscy widzieli, że dzieje się z nią coś niedobrego. 24-latka była nadąsana, a do tego bardzo zazdrosna o swojego ukochanego.

- Już jak jechaliśmy do urzędu Karolina stroiła fochy. Widać było, że ma jakąś pretensję do Piotra. Pomyślałem sobie, że ona tu za chwilę wywinie jakiś numer. I nie pomyliłem się. Ona była porywcza, ale że aż tak!? - opowiadał Paweł, jeden z gości weselnych.

W pewnym momencie uczestnicy wesela nie wytrzymali i zwrócili uwagę Karolinie, która psuła im całą zabawę. Kobieta została wyproszona z sali, na którą po chwili postanowiła wrócić. Następnego dnia znów zagrała pierwsze skrzypce. Tym razem jednak nie skończyło się wyłącznie na scenach zazdrości, ale na brutalnym morderstwie, w wyniku którego zginął świadek pana młodego i partner Karoliny, 48-letni Piotr.

Dzień po weselu, w sobotę, odbyły się poprawiny. Kiedy zapadła noc, a partner Karoliny Dz. przebywał już w pokoju, ta udała się do niego. Wzięła nóż i wbiła go 48-latkowi prosto w serce. Jeden cios wystarczył, by mężczyzna stracił życie. Na miejscu od razu pojawiły się odpowiednie służby. Oskarżona 24-latka na trzy miesiące trafiła do aresztu. Po tym czasie odpowie przed sądem za zabójstwo. Okazuje się, że oprócz niej w sprawę zamieszani byli także państwo młodzi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe rozporządzenia dla wiernych. Obostrzenia dotknęły też księży
2. Żądają radykalnych zmian w prawie drogowym. Projekt ustawy już w Sejmie

- Jak mówi nasz rozmówca, który zna szczegóły sprawy, oprócz 24-latki zatrzymano dwie inne osoby, które pomagały jej już po zbrodni. To nowożeńcy. Według naszych źródeł pomogli oni kobiecie w zatarciu śladów, umyli nawet ciało ofiary i wyczyścili pomieszczenie - informuje TVP Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerza
  2. Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądze
  3. Od 1 stycznia zapłacimy więcej za słodkie napoje, wszystko w trosce o zdrowie. Prezydent właśnie podpisał ustawę
  4. Sanepid pilnie wycofuje popularny produkt. Jest szczególnie niebezpieczny dla alergików
  5. Objawy raka płuc widoczne na skórze. Nie wolno go przeoczyć
  6. 2-miesięczny chłopiec nagle przemówił. Co powiedział? Jest wideo

Następny artykuł