Wypadek w Lublinie
.
Autor Klaudia Gaicka - 5 Października 2020

Walczyli do końca, niestety nic nie dało się zrobić. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

Wiadomość o śmierci obiegła media. Funkcjonariusze walczyli do końca, nic jednak nie dało się zrobić. W wyniku tak groźnego wypadku śmierć była nieunikniona. Wypadek, który się zdarzył, dziś rano był tragiczny. Niestety próby ratowania mężczyzny spełzły na niczym.

Wiadomość o śmierci motorowerzysty obiegła media. Tragiczne zdarzenia z Lublina relacjonował portal Wp.pl. Niestety próby ratowania mężczyzny spełzły na niczym.

Minister Zdrowia o wprowadzeniu nowych obostrzeń. Gdzie mogą się pojawić?Minister Zdrowia o wprowadzeniu nowych obostrzeń. Gdzie mogą się pojawić?Czytaj dalej

Wiadomość z ostatniej chwili. Zmarł motocyklista, który zderzył się z samochodem osobowym

Dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie przekazał, że zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 3.40. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Tragiczny wypadek zdarzył się w Lublinie na skrzyżowaniu ulic Mełgiewskiej, Grafa i Turystycznej. 57-letni kierowca skutera i 47-letni kierowca samochodu osobowego zderzyli się pojazdami w środku nocy. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący seatem, jadąc w kierunku ul. Turystycznej (od strony ul Grafa), wymusił pierwszeństwo na 57-letniemu motocykliście, który zjeżdżał z ronda.

Niestety historia zakończyła się dla 57-latka tragicznie. Pomimo starań funkcjonariuszy nie udało się go uratować. Siła odrzutu jednośladu była tak duża, że rozpadł się on na kawałki. Jak podaje portal Lublin112.pl, prowadzono przez kilkadziesiąt minut resuscytację krążeniowo – oddechową. Początkowo robił to świadek wypadku, a następnie ratownicy medyczni i strażacy. Niestety próba przywrócenia funkcji życiowych mężczyzny nie przyniosła żadnego skutku.

W miejscu, w którym zdarzył się ten tragiczny wypadek, cały czas pracują policjanci prowadzący śledztwo. Jest to jedna z ruchliwych dróg, więc nie brak w najbliższej okolicy także korków. Po przyjeździe funkcjonariusze od razu wykonali badanie trzeźwości 42-letniego kierowcy seata. Okazało się, że kierowca nie spożywał alkoholu.

Wraz z redakcją portalu Pacjenci.pl chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny zmarłego. Jeżeli tylko pojawią się jakieś nowe informacje na temat zdarzenia, poinformujemy o tym czytelników.

Dzisiaj grzeje: 1.Sanepid wydał pilny komunikat. Trwają poszukiwania wiernych
2.Jedni dostają 500 plus, ich czeka 500 minus. Niejasne regulacje mogą doprowadzić do szału
3.37-latka umierała w ogromnym cierpieniu. Komentarze pielęgniarek budzą oburzenie

Pamiętajmy, aby kierując samochodem, zawsze zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo ryzykujemy życiem swoim i innych. Kierowca seata pewnie już nigdy nie zazna spokoju, wiedząc, że zabił lub przyczynił się do śmierci człowieka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie jest dobrze. Stan wyjątkowy może być dopiero początkiem. Nasi sąsiedzi rozważają jeszcze większe restrykcje
  2. Sony totalnie skopało sprawę z PlayStation 5 Digital Edition. Eksperci nie pozostawiają złudzeń
  3. Ognisko koronawirusa w polskim przedszkolu. Dziesiątki dzieci na kwarantannie
  4. Pierwsze objawy tętniaka mózgu mogą być bardzo mylące. Nie wolno ich lekceważyć
  5. Wierni pogrążyli się w żałobie. Nie żyje ksiądz zarażony koronawirusem
  6. Żurek króluje na polskich stołach. 2 tricki sprawią, że będzie niesamowicie aromatyczny

Następny artykuł