Wiadomości o śmierci 13-latka
fot. unsplash.com/Juan Patlan
Autor Karol Zaborowski - 3 Lipca 2020

Tragiczna wiadomość obiegła media. 13-latek zginął na oczach swojej rodziny

Wiadomości napływające z Mazowsza wstrząsnęły wieloma osobami. Na skutek potwornego wypadku poniósł śmierć zaledwie 13-letni chłopak. Do wszystkiego doszło pod domem zmarłego, gdzie przebywał wraz z rodziną.

Wiadomości o tragicznej śmierci 13-latka z Mazowsza wstrząsnęły mediami. Do strasznego wypadku doszło czwartek 2 lipca w miejscowości Kożuszki-Parcel w powiecie sochaczewskim.

Chłopiec wraz ze swoją rodziną przebywał w tym czasie na terenie należącego do nich gospodarstwa. W pewnym momencie nastolatek niespodziewanie wskoczył do przydomowego basenu i już z niego nie wypłynął. Kiedy na miejsce przybyły już służby było za późno na pomoc.

Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego PolakaMinisterstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego PolakaCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci 13-latka obiegły Polskę

W upalne dni każdy z nas chciałby mieć pod ręką basen z chłodną wodą, aby w dowolnym momencie móc sobie ulżyć. Jednak tak nagła zmiana temperatury może okazać się prawdziwym szokiem dla naszego organizmu, a to stanowi już poważne niebezpieczeństwo dla zdrowia, a nawet życia.

2 lipca 13-letni chłopiec wskoczył do przydomowego basenu o głębokości 1,2 metra i już z niego nie wypłynął. Według ustaleń przyczyną śmierci było utonięcie, a doszło do niego najprawdopodobniej właśnie na skutek szoku termicznego.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

Jak podaje Fakt, tego dnia temperatura powietrza sięgała 25 stopni, natomiast woda w basenie była o wiele chłodniejsza, co mogło doprowadzić do szoku, a następnie utonięcia. Innym możliwym scenariuszem jest ten, w którym 13-latek po skoku zachłysnął się wodą z basenu. Dokładną przyczynę zgonu można by określić poprzez sekcję zwłok, ale prokuratura wydała ciało nastolatka na prośbę jego rodziny.

Niestety, choć sezon kąpielowy zaczął się niedawno, to już teraz z całej Polski dobiegają informacje o kolejnych utonięciach. Pamiętajmy, że w czasie kąpieli powinniśmy zachować ostrożność, aby nie dochodziło do kolejnych wypadków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Armagedon nad Zegrzem, miasto wysyła ostrzeżenie. Tłumy ludzi ruszyły nad wodę, trudno jest wyjechać
  2. Zdumiewające sceny w komisji wyborczej. Członkini próbowała schować karty w kuriozalny sposób;
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Kawa w nagrodę dla każdego, kto zbiera w górach śmieci. Wspaniała akcja schroniska w Tatrach

Następny artykuł