Wiadomości o wypadku karetki
pixabay.com/arembowski
Autor Barbara Bujar - 6 Sierpnia 2020

TVP przekazało potworne wiadomości. Karetka w samym centrum wypadku

Wiadomości o wypadku drogowym przekazała dziś po południu stacja TVP Info. Na jezdni między Przemkowem a Głogowem karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym i ciężarówką. Wskutek silnego uderzenia ranna została jedna osoba. Był nią pacjent, który w momencie wypadku przebywał w pojeździe medycznym.

Wiadomości o wypadkach drogowych za każdym razem wiążą się z ogromnymi emocjami. Do niektórych z nich dochodzi w konsekwencji złamania przepisów, inne spowodowane są brakiem należytej uwagi, a pozostałe dzieją się na skutek nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Bez względu na przyczynę funkcjonariusze policji i ratownicy medyczni zawsze zjawiają się na miejscu zdarzenia i ruszają z pomocą poszkodowanym. W dzisiejszej kolizji to właśnie załoga karetki potrzebowała takiego wsparcia.

Biedronka wycofuje popularny produkt. Najlepiej się go pozbyć ze swojego domuBiedronka wycofuje popularny produkt. Najlepiej się go pozbyć ze swojego domuCzytaj dalej

Smutne wiadomości z Radwanic. Karetka pogotowia uczestniczyła w wypadku drogowym

Jak przekazało dziś TVP Info, na drodze krajowej nr 12 doszło do nieszczęśliwego wypadku samochodowego. Karetka pogotowia, która transportowała pacjenta, jechała ulicami Radwanic leżącymi pomiędzy Przemkowem a Głogowem. W pewnym momencie samochód jadący przed nią zaczął skręcać, a kierowca karetki postanowił się zatrzymać. Manewr zakończył się zderzeniem trzech pojazdów. O szczegółach opowiedział asp. Przemysław Rybikowski z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

- Kierujący renault wykonywał manewr skrętu w lewo, jadący za pojazdem zespół pogotowia ratunkowego zatrzymał się i w tym momencie kierujący pojazdem ciężarowym najechał na tył karetki, która uderzyła w samochód osobowy – powiedział.

Do zdarzenia doszło przed godziną 16:00 w Radwanicach. Jak podaje serwis, wszyscy przeżyli, a poszkodowana została tylko jedna osoba. Był nią pacjent, który w momencie uderzenia ciężarówki przebywał w karetce pogotowia. Zespół medyczny natychmiast przewiózł go do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów
2. Lidl rozdaje nawet po 1000 złotych. Ale pod dwoma warunkami, warto jednak się postarać

Na miejscu od razu pojawiła się także policja, która rozpoczęła czynności wyjaśniające. Po przebadaniu uczestników wypadku okazało się, że wszyscy byli trzeźwi. Droga krajowa nr 12 została zablokowana. Utrudniania trwały kilka godzin.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w starostwie. Pracownik chory na COVID-19
  2. Pół kraju z pomarańczowymi alertami, trzeba mieć się na baczności. Polki i Polacy powinni być specjalnie przygotowani
  3. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy
  4. Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis
  5. Kiedy czeka nas prawdziwe nasilenie epidemii? Niepokojące słowa prezesa PAN
  6. Obie go kochały, obie się z nim rozstały, a potem nagrały o tym piosenkę. Przyjaźń Jeżowskiej i Prońko była silniejsza od miłości

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł