wiadomości: 2-latka potrącona przez ojca
fot. https://pixabay.com/ FreeGoldaPhotos
Autor Klaudia Gaicka - 7 Lipca 2020

Wstrząsające wiadomości obiegły media. 2-latka śmiertelnie potrącona przez ojca

Wiadomości z Ludwikowa obiegły media. Do tragedii doszło na podjeździe rodzinnej posesji. Ojciec 2-letniego dziecka potrącił je. Niestety dziewczynki nie udało się uratować. Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzuty, grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości z powiatu szamotulskiego. Nie żyje mała dziewczynka, którą potrącił własny ojciec. Dramat rodzinny z Ludwikowa poruszył media.

Tragiczne wiadomości z Ludwikowa. Jak podaje portal Se.pl, do wypadku doszło w środę (1 lipca). Lokalne i krajowe media są wstrząśnięte tym, co tam zaszło. Mieszkańcy nie mogą uwierzyć, co się stało.

8-latek zginął w tragicznym wypadku. Do wszyskiego doszło w trakcie rodzinnej wycieczki8-latek zginął w tragicznym wypadku. Do wszyskiego doszło w trakcie rodzinnej wycieczkiCzytaj dalej

Wiadomości z wilkopolski obiegły media. Nie żyje 2-latka, potrącił ją jej ojciec

Ojciec potrącił 2-letnią dziewczynkę, ze wstępnych ustaleń wynika, że zrobił to nieświadomie. Doszło do wypadku na posesji rodziny, o przykrym wypadku poinformowała Gazeta Szamotulska.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierowca samochodu podczas manewru cofania potrącił niespełna dwuletnią dziewczynkę. Niestety dziecko zmarło w szpitalu. Sprawa będzie wyjaśniana w ramach prokuratorskiego śledztwa – informuje mł. asp. Sandra Chuda z KPP w Szamotułach.

Lekarze próbowali uratować dziewczynkę. Pomimo usilnych starań niestety się to nie udało. Prokuratura Rejonowa w Szamotułach prowadzi śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze sprawdzili również trzeźwość mężczyzny, wynik wykazał, że był trzeźwy.

Prokurator postawił ojcu zarzuty. Za nieumyślne spowodowanie śmierci dziewczynki grozi mu do 5 lat więzienia. Niestety wypadek nie jest odosobniony. Jakiś czas temu media informowały o wypadku 2-letniego chłopca, również w woj. wielkopolskim. Dziecko zostało potrącone podczas akcji ratunkowej. W wyniku zdarzenia dziecko zmarło.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niedoboru potasu w organizmie. Lepiej ich nie bagatelizować, gdyż jest niezwykle ważny dla zdrowia

2. Były szef PKW nie ma wątpliwości. Czeka nas ogromne zamieszanie po wyborach, protesty nieuniknione

Przykre wydarzenia powinny być przestrogą dla wszystkich rodziców. Mając dziecko, zwłaszcza tak małe, powinniśmy mieć oczy dookoła głowy. Niestety dzieci nie potrafią jeszcze podejmować odpowiedzialnie decyzji i nie są wyczulone na niebezpieczeństwa, które im grożą.

Choć śledztwo jeszcze się nie zakończyło, zarzuty już są postawione i prawdopodobnie sąd się do nich przychyli. Ta krótka chwila nieuwagi zaważyła na całym życiu mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie spełnia się przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz wszystko przewidział, co będzie dalej?
  2. Popularna dziennikarka nie powstrzymała złości. Uderzyła w Kingę Dudę, nie szczędziła mocnych słów;
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł