Wiadomości o śmierci Agathona Iakovidisa
unsplash.com/David Tomaseti
Autor Barbara Bujar - 7 Sierpnia 2020

Fani pogrążyli się w żałobie. Nagła śmierć znanego muzyka

Wiadomości o śmierci znanego muzyka niespodziewanie obiegły media. Agathon Iakovidis, który reprezentował Grecję podczas 58. Konkursu Piosenki Eurowizji, nie miał żadnych problemów zdrowotnych. 5 sierpnia został znaleziony martwy. Przyczyna zgonu ogromnie zaskoczyła rodzinę i fanów mężczyzny.

Konkurs Piosenki Eurowizji to najpopularniejsze wydarzenie muzyczne w Europie, które co roku przyciąga rzesze fanów. Artyści występujący na scenie prezentują specjalnie przygotowane utwory i walczą o zwycięstwo dla swojego kraju. Każda edycja charakteryzuje się naprawdę wysokim poziomem, dlatego zajęcie wysokiego miejsca jest sporym wyzwaniem. W 2013 roku podczas 58. odsłony konkursu udało się to przedstawicielowi Grecji. Agathon Iakovidis zajął wtedy 6. miejsce i zyskał duże uznanie wśród publiczności. Niestety, najnowsze wiadomości potwierdzają, że 5 sierpnia muzyk zmarł.

Ranking najgroźniejszych chorób według WHO. Na którym miejscu znalazł się COVID-19?Ranking najgroźniejszych chorób według WHO. Na którym miejscu znalazł się COVID-19?Czytaj dalej

Przykre wiadomości o śmierci muzyka. Agathona Iakovidisa żegnają producenci Eurowizji

Jak donosi Plotek, Agathon Iakovidis był liderem zespołu Koza Mostra, z którym w 2013 roku wystąpił podczas 58. Konkursu Piosenki Eurowizji. Grupa wykonała wtedy utwór "Alcohol Is Free", który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Po podliczeniu głosów jury i publiczności, reprezentanci Grecji zakończyli rywalizację na 6. miejscu. Przyniosło im to dużą rozpoznawalność.

Po udanym występie na Eurowizji Agathon Iakovidis kontynuował swoją działalność muzyczną. W ostatnim czasie miał nawet wesprzeć grecką służbę zdrowia, która w szpitalach walczy z epidemią koronawirusa. W tym celu zorganizował specjalny koncert, który odbył się przed jedną z placówek w Salonikach.

Aktywność Iakovidisa w żadnym stopniu nie wskazywała na to, że w jego organizmie dzieje się coś niedobrego. Artysta nie skarżył się też na złe samopoczucie i nie zmagał się z żadnymi problemami zdrowotnymi. 5 sierpnia nagle zmarł. W chwili śmierci miał 65 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski ogłosił powrót obostrzeń. Obowiązkowe maseczki w każdym miejscu wracają do aż 19 powiatów
2. Emerycie, wiemy już, jaka czeka cię waloryzacja w 2021 roku. Będzie naprawdę dobrze

Śmierć muzyka była ogromnym zaskoczeniem dla jego rodziny i wielu fanów. Kiedy w środę został znaleziony martwy w swoim łóżku, nikt nie widział, co mogło być tego przyczyną. Po czasie okazało się, że artysta miał problemy kardiologiczne, które doprowadziły do rozległego zawału serca. Iakovidisa pożegnali między innymi producenci Eurowizji.

- Przykro nam słyszeć, że Agathon Iakovidis, który reprezentował Grecję w 2013 roku, nie żyje. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Agathona Iakovidisa - czytamy na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oszałamiająca oferta Rossmanna. Wiele kobiet będzie zachwyconych, można dostać wyjątkowy prezent
  2. Sanepid pilnie poszukuje Polek i Polaków, którzy odwiedzili popularną lokalizację. Może chodzić o tysiące osób
  3. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Zaginiony piłkarz odnaleziony martwy
  4. Wojciech Cejrowski ma poważne problemy ze zdrowiem? Podróżnik opublikował bardzo niepokojący wpis
  5. Kiedy czeka nas prawdziwe nasilenie epidemii? Niepokojące słowa prezesa PAN
  6. Bezdomny wszedł do restauracji i poprosił o jedzenie za 2 zł. Odpowiedź kasjera zaskoczyła wszystkich świadków

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł