Nie żyje Sebastian Athie
unsplash.com/David Tomaseti
Autor Barbara Bujar - 8 Lipca 2020

Smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje 24-letni aktor

Wiadomości, które napłynęły z Meksyku, wstrząsnęły wszystkimi fanami Sebastiana Athie. Młody aktor i wokalista zmarł w ubiegłą sobotę. Gwiazdor Disneya miał zaledwie 24 lata. Nagła śmierć przerwała jego świetnie zapowiadającą się karierę. W mediach społecznościowych nie brakuje wzruszających pożegnań.

Sebastian Athie był młodym aktorem, którego widzowie mogli poznać dzięki rolom, które odegrał w produkcjach współpracujących z Disneyem. Największą popularność przyniósł mu argentyński serial „Jedenastka”. Artysta wcielił się w nim w postać młodego piłkarza, Lorenzo Guevary. Przygoda z produkcją trwała przez dwa lata, od 2017 do 2019 roku. Popularny serial był dostępny w Polsce na kanałach Disney XD oraz Disney Channel. Meksykańskim widzom Athie dał się poznać również za pośrednictwem znanej telenoweli "La rosa de Guadalupe". Obie produkcje przyniosły młodemu mężczyźnie spore grono fanów. Nikt nie umiał uwierzyć w wiadomości, które informowały o jego śmierci.

Meghan Markle spodziewa się drugiego dziecka? Niespodziewane doniesienia brytyjskiej prasyMeghan Markle spodziewa się drugiego dziecka? Niespodziewane doniesienia brytyjskiej prasyCzytaj dalej

Nie żyje Sebastian Athie. Wiadomości, które napłynęły z Meksyku zasmuciły jego fanów na całym świecie

Sebastian Athie nie dbał wyłącznie o swój rozwój aktorski. W przerwach od występów przed kamerą zajmował się muzyką. Udało mu się nagrać kilka singli, dwa z nich zostały nawet wykorzystane w serialu „Jedenastka”. Młody artysta miał również okazję współpracować z aktorem Javierem Eloyem Bonanno, z którym stworzył klip do utworu "Hasta Que Vuelvas". Świetnie zapowiadającą się karierę przerwała nagła śmierć Sebastiana. Mężczyzna zmarł 4 lipca. Miał wtedy zaledwie 24 lata.

Jak podaje Radio Zet, o śmierci 24-letniego artysty poinformowało Narodowe Stowarzyszenie Aktorów Meksyku, którego przedstawiciele opublikowali tę przykrą wiadomość w mediach społecznościowych. Zwrócili się w niej do bliskich zmarłego artysty.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy w imieniu stowarzyszenia o śmierci Sebastiana Athie. Miał tylko 24 lata. Składamy najszczersze kondolencje dla jego rodziny oraz przyjaciół – cytuje Radio Zet.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzcę

2. Aż się zdziwisz na zakupach. W czwartek Biedronka odda całe 100% podczas zakupów

Młody mężczyzna zmarł, choć miał zaledwie 24 lata. Przyczyny tego zdarzenia na ten moment nie są jeszcze znane. Wstrząsająca wiadomość spowodowała, że kondolencje napływają z każdej strony świata. Swój smutek postanowili wyrazić także przedstawiciele Disney Channel LA, których wzruszający post pojawił się w sieci.

- Spoczywaj w pokoju, Sebas. Twoja sztuka i uśmiech pozostaną na zawsze. Ubolewamy nad odejściem Sebastiana Athie i zawsze będziemy go pamiętać z powodu jego talentu, towarzystwa, profesjonalizmu i przede wszystkim ogromnego serca. Towarzyszymy jego rodzinie, przyjaciołom i fanom w jego pożegnaniu - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne: GIS wycofuje produkty ze sprzedaży. Kawałki plastiku w popularnych batonach
  2. Niespodziewana reakcja polskiego rządu na publikację "Faktu". Może czekać nas kryzys dyplomatyczny;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłach

Następny artykuł